2 лютого 2022, 18:45

Росіянка заздрить українцям, скаржачись на відсутність газу вдома: "У мене родичі в Україні – у них є газ!"

Громадянка РФ розповіла про своїх родичів в Україні, які не мають жодних проблем із газифікацією й опаленням.

Росіянка заздрить українцям, скаржачись на відсутність газу вдома: "У мене родичі в Україні – у них є газ!"

У Молжанинівському районі Москви значна частина приватних будинків досі не газифікована – москвичі змушені топити печі вугіллям і дровами.

Колишні села, що увійшли до складу Москви 30 років тому, повністю так і не газифікували – російська влада пропонує місцевим жителям зробити це власним коштом, пред'явивши цінник у 6 мільйонів рублів, однак таких грошей у людей немає.

Про це повідомляють журналісти "Радіо Свобода", публікуючи відео із будинків мешканців Москви.

Зазначимо, що під час інтерв'ю росіянка розповіла про своїх родичів в Україні, які, проживаючи у звичайному українському місті, не мають жодних проблем із газифікацією, постачанням газу й опаленням.

"Чому у регіонах газ є, а у самій Москві, здавалося б, недалеко від Червоної площі, його просто немає. У мене навіть є родичі, які живуть в Україні, туди поставляється наш газ, і у них у місті немає проблем із газом зовсім, із газовим опаленням", – зазначає росіянка.

Ціни на газ у Європі на торгах у вівторок, 1 лютого, опустилися нижче за $900. Вартість березневого ф'ючерсу у європейському хабі TTF у Нідерландах впала до 880 доларів за 1 тис. куб. метрів, пише Nasdaq.com.

Раніше ми повідомляли, що станом на кінець січня 2022 року частка російського газу на європейському ринку становить лише 22%.

Нагадаємо, лідери ЄС готові укласти договір з Алжиром на постачання газу до Європи, щоб не залежати від "Газпрому".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини