2 лютого 2022, 17:09

Сладков після слів Путіна про Крим: "Потрібно закрити питання з Україною"

Побоювання Путіна щодо звільнення Криму від російської окупації змушують РФ діяти, заявляє Сладков.

Сладков після слів Путіна про Крим: "Потрібно закрити питання з Україною"

У РФ активно обговорюють заяву глави Кремля Володимира Путіна про наслідки, які настануть для Росії після вступу України до НАТО. Під час пресконференції у Москві напередодні російський президент висловив занепокоєння, що Україна після вступу до НАТО може розпочати операцію зі звільнення Криму, після чого російським військовим, які перебувають на півострові, доведеться зіткнутися з бойовими діями проти всього Альянсу, частиною якого буде Україна.

Розвиваючи думку Путіна, відомий російський журналіст, військовий кореспондент телеканалу "Росія – 1" Олександр Сладков заявив, що Москві необхідно "закрити питання" з Україною до того, як вона встигне вступити до НАТО.

У своєму телеграм-каналі Сладков натякнув, що Росія має розпочати вторгнення на територію України, для якої звільнення окупованого Криму зафіксовано на рівні військової доктрини.

"РОСІЯ-УКРАЇНА. СХОЖЕ, У НАС ВИБІР НЕВЕЛИКИЙ: КРАЩЕ ВЧАСНО ЗАКРИТИ ПИТАННЯ З ОДНОЮ КРАЇНОЮ, НІЖ ПОТІМ ВОЮВАТИ З БЛОКОМ НАТО. "Одна країна"  це Україна, яка війну з Росією ввела до своєї військової доктрини", – заявив Сладков.

Нагадаємо, газета The New York Times дізналася, що розроблений у США пакет санкцій проти РФ на випадок її вторгнення в Україну повністю змінює підхід американської сторони до санкційної політики щодо Кремля.

Раніше агентство Reuters із посиланням на голову МЗС Угорщини Петера Сійярто повідомило, що Будапешт отримав запит від США щодо розміщення на своїй території додаткових сил Північноатлантичного альянсу на тлі загрози російського вторгнення в Україну. При цьому не уточнювалося, про яку кількість військових йдеться.

Тим часом у Пентагоні заявили про готовність направити 8,5 тис. солдатів до країн НАТО у Східній Європі у разі ескалації ситуації біля кордонів України. Водночас можливість відправлення військ безпосередньо в Україну не розглядається, оскільки країна не є членом Альянсу.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини