1 лютого 2022, 09:46

У МЗС Росії прокоментували свою відповідь США щодо "гарантій безпеки"

У МЗС Росії заявили, що вони не передавали Вашингтону відповідь на пропозицію щодо "гарантій безпеки".

У МЗС Росії прокоментували свою відповідь США щодо "гарантій безпеки"

Напередодні одразу три авторитетні джерела Заходу - The Washington Post, CNN і The Associated Press - опублікували статті про те, що Москва передала відповідь Вашингтону на "гарантії безпеки". Проте вже сьогодні, 1 лютого, у МЗС Росії заявили, що ці новини є неправдивими.

Заступник глави МЗС Росії у спілкуванні з російською пресою заявив, що Москва поки що не передавала свою відповідь на "гарантії безпеки", запропоновані США, інформує РІА "Новости".

Напередодні західні ЗМІ повідомляли, що Вашингтон нібито отримав письмову відповідь від Росії на гарантії безпеки, запропоновані США. ЗМІ також написали, що відповідь була передана напередодні телефонної розмови між Блінкеном і Лавровим.

У Вашингтоні дали зрозуміти Росії, що вони не хочуть оприлюднити у ЗМІ свою відповідь на гарантії безпеки. Те саме вони пропонували зробити і Москві, закликавши обговорити всі питання через телефонні розмови.

У США заявили, що вони затвердили список фізичних осіб з оточення Путіна, які підпадуть під санкції у разі вторгнення Росії в Україну.

У Британії дали зрозуміти, що вони вже готують новий законопроект щодо санкцій, які торкнуться всіх російських олігархів, які проживають у Королівстві. При цьому вони можуть потрапити під санкції навіть, якщо Росія відмовиться від вторгнення в Україну.

Раніше, 31 січня, ЗМІ повідомили про те, що у Вашингтон надійшла письмова відповідь із Росії щодо "гарантій безпеки".

Нагадаємо, під час спілкування з еміром Катару президент США дав добро на те, щоб ще одна країна Перської затоки стала союзником США поза блоком НАТО.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини