31 січня 2022, 17:42

"Нагадаю всім", – у Мережі обговорюють заяву російського блогера Варламова про вторгнення в Україну

Варламов розповів про наслідки війни з Україною для звичайних росіян, нагадавши про Донбас.

"Нагадаю всім", – у Мережі обговорюють заяву російського блогера Варламова про вторгнення в Україну

Відомий російський блогер і журналіст Ілля Варламов звернувся до росіян на тлі загрози масштабного вторгнення російської армії на територію України. Варламов записав відео, де розповів про наслідки війни для звичайних росіян, нагадавши про результати російського вторгнення на Донбас.

Відео було опубліковано на сторінці блогера у соціальній мережі Twitter.

"Нагадаю всім "можемо повторити", що таке війна насправді", – відповідає блогер.

Варламов підкреслив, що у 2014 році велика кількість російських найманців вирушила на Донбас, піддавшись закликам російської пропаганди.

Однак згодом багато загиблих і поранених найманців виявилися забутими російською державою: тепер вони змушені збирати на протези та лікування у своїх чатах, зазначив блогер.

"Війна  це смерть. Війна – це труни, які неодмінно потечуть до Росії. Війна  це каліки, які потім нікому тут не потрібні. Далеко ходити не треба – згадайте конфлікт на Донбасі та що сталося з ветеранами цього самого Донбасу.

З тими людьми, які наслухалися пропаганди, поїхали воювати на Донбас. Потім вони повернулися до Росії та виявилися нікому не потрібними. Вони досі по своїх чатах збирають там на протези, лікування, тому що державі вони не потрібні. Вони були потрібні, коли треба було постріляти, а зараз вони нікому не потрібні”, – заявив Варламов.

Обстановка вокруг Украины накаляется — и мы уже видим восторженные комментарии под постами с военной техникой, песенки Любэ и патриотические лозунги.

Напомню всем «можемповторить», что такое война на самом деле pic.twitter.com/M9a6hhcU9V

— Ilya Varlamov (@varlamov) January 28, 2022

У соціальних мережах обговорюють заяву росіянки, яка прокоментувала можливе повномасштабне вторгнення російської армії на територію України. Дівчина заявляє, що у разі наступу Росія змушена буде відступати, а війна обернеться для Москви втратами.

Відомі російські діячі культури, науковці, правозахисники та політики ініціювали збір підписів проти агресивної політики керівництва РФ щодо України та Заходу. У заяві йдеться, що громадяни Росії стають заручниками кримінального авантюризму, яким на сьогодні є зовнішньополітична лінія російської держави.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини