26 січня 2022, 16:47

"Єдина Росія" закликала Путіна розпочати постачання зброї до "Л/ДНР": найманці просять системи ППО

Партія "Єдина Росія" просить керівництво РФ надати офіційну військову допомогу "ДНР" і "ЛНР".

"Єдина Росія" закликала Путіна розпочати постачання зброї до "Л/ДНР": найманці просять системи ППО

Керівна російська партія "Єдина Росія" звернулася до президента РФ Володимира Путіна з проханням розпочати офіційне постачання озброєння бойовикам на окупованих Москвою територіях Донецької та Луганської областей.

З такою заявою у середу, 26 січня, виступив керівник фракції "Єдина Росія" у Держдумі Володимир Васильєв.

Депутат звинуватив країни Заходу у "нагнітанні істерії у ЗМІ", "накачуванні України летальною зброєю" та назвав ситуацію, що склалася, "великою небезпекою" та "підготовкою до бойових дій".

Він вдався до фейкових, пропагандистських тверджень Кремля про нібито підготовку України до наступу на Донбасі та заявив, що Москва "не може залишити без захисту" населення регіону.

"У раді Думи, у фракції, у партії ми консультувалися з цього питання і дійшли розуміння, що не можемо кинути людей напризволяще. У зв'язку з цим ми звертаємося до керівництва нашої країни надати допомогу "Луганській і Донецькій республікам" у вигляді постачання необхідної для стримування військової продукції", – сказав Васильєв.

Тим часом "депутат" так званої "народної ради ДНР" Владислав Бердичевський заявив у коментарі "Взгляду", що бойовикам потрібні засоби протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби. За його словами, це озброєння необхідне сепаратистам для боротьби з українськими безпілотниками.

Своєю чергою інші бойовики, не соромлячись, заявляють публічно, що Москва вже давно постачає зброю на окуповані території Донбасу.

"З цієї новини я відверто реготав, якщо ви розумієте, про що я. Ще смішнішою була б заява про те, що Росія має нарешті надати республікам гуманітарну допомогу", – написав у своєму Telegram-каналі російський найманець Олександр Жучковський.

Нагадаємо, голова МЗС РФ Сергій Лавров, коментуючи питання офіційного постачання зброї "ДНР" і "ЛНР", заявив про необхідність "виконання Києвом Мінських угод" і додав, що "тоді всі питання відпадуть". Він також повідомив, що США нібито обіцяли вплинути на Україну щодо реалізації нею Комплексу заходів.

Раніше Лавров закликав не спекулювати на темі визнання "ДНР" і "ЛНР" і заявив, що бойовики відкликали своє рішення про "незалежність".

Автор: Артем Малиновский

Останні новини