24 січня 2022, 19:39

"Що відбувається?!" – Солодков із РосТВ збентежений опитуванням у Харкові про реакцію на вторгнення РФ

Відео опитування у Харкові про реакцію на вторгнення російської армії викликало емоційну реакцію у РФ.

"Що відбувається?!" – Солодков із РосТВ збентежений опитуванням у Харкові про реакцію на вторгнення РФ

Опитування на вулицях Харкова журналістів видання "Сьогодні" про дії городян у разі початку російського вторгнення викликало резонанс у РФ. Готовність харків'ян взяти до рук зброю та чинити опір російським військовим стала великою несподіванкою для багатьох у Росії.

Відомий російський журналіст, військовий кореспондент телеканалу "Росія – 1" Олександр Сладков не може повірити, що українці готові зі зброєю у руках воювати проти російських окупантів.

Про це він заявив у своєму телеграм-каналі, коментуючи відео опублікованого опитування.

До того ж Сладков впевнений, що у Харкові живуть росіяни.

"ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ? В ОПИТУВАННІ У ХАРКОВІ ЛЮДИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ ПОВІДОМЛЯЮТЬ ПРО ГОТОВНІСТЬ ВОЮВАТИ З РОСІЄЮ. Яким же брандспойтом їм промили голови!?!? Російський дід повідомляє, що хоч зараз готовий взяти автомат і воювати, навіть "землю гризти". І тут же додає якесь марення: "А сім'ю відправлю на дачу", – заявив військовий журналіст російського телеканалу.

У популярних соціальних мережах росіяни також активно обговорюють відповідь мешканця Харкова.

Нагадаємо, в інтерв'ю американським ЗМІ Зеленський не виключив, що Росія спробує окупувати нові території України, наприклад Харків, на підставі "захисту російськомовного населення". Пізніше в Офісі президента уточнили, що глава держави говорив про "гіпотетичний сценарій".

Тим часом мер Харкова Ігор Терехов запевнив, що Харків був і буде українським: місто готове дати тверду відсіч потенційному загарбникові.

Своєю чергою колишній голова МВС Арсен Аваков пообіцяв Росії "землю, що горить під ногами", у разі наступу на Харків.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини