13 січня 2022, 18:36

Пропагандистка РФ Симоньян пояснила, навіщо Путін висунув США та НАТО нереалістичні вимоги

За словами головного редактора Russia Today Маргарити Симоньян, Кремль висунув США та НАТО нездійсненні вимоги, щоб мати підстави розпочати війну.

Пропагандистка РФ Симоньян пояснила, навіщо Путін висунув США та НАТО нереалістичні вимоги

Головний редактор російського пропагандистського держресурсу Russia Today Маргарита Симоньян визнала, що Кремль свідомо висунув США та НАТО нереалістичні вимоги.

З такою заявою вона виступила 13 січня на особистому каналі Telegram за підсумком двох днів переговорів Москви з Вашингтоном і Альянсом.

"Спочатку було зрозуміло, що жодні наші пропозиції жодні "союзники" не приймуть", – написала пропагандистка.

Вона назвала Захід "ворогами". За її словами, у Москві ніхто не мав ілюзій про те, що Захід виконуватиме ультиматуми Кремля.

Симоньян відкрито дала зрозуміти, що вимоги – це лише привід для Москви розпочати велику війну.

“В епоху дуелей була така мила вимога етикету  перед самою сутичкою секунданти пропонували дуелянтам таки помиритися та не стрілятися (без особливої, втім, надії). Отак і ми”, – написала головний редактор Russia Today.

Контекст

У грудні 2021 року Москва передала США та НАТО список вимог. Він включав відмову Альянсу від розширення на схід, від прийняття у свої лави пострадянських країн (насамперед, України та Грузії), а також виведення військ зі Східної Європи.

11 та 12 січня відбулися переговори Москви з США та НАТО щодо цього списку вимог. Якихось серйозних результатів вони не принесли. Все, про що домовилися сторони, це про відновлення роботи місій.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Симоньян хоче "відмиротворити Україну" та погрожує США підводними човнами часів Миколи II.

Ми також писали, що Симоньян в етері РосТВ погрожувала "знищити за годину" Сполучені Штати.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини