13 січня 2022, 10:56

"У російських імперців зрада", – у РФ розчаровані відмовою Казахстану на прохання влади Росії

Казахстан не має наміру звільняти з в'язниць російських найманців і проросійських активістів, заявляє Прилепін.

"У російських імперців зрада", – у РФ розчаровані відмовою Казахстану на прохання влади Росії

Російські націоналісти заявили про велике розчарування розвитком ситуації у Казахстані, де місцева влада не має наміру відпускати з в'язниць проросійських активістів і найманців, які воювали на окупованій частині Донбасу проти ЗСУ.

Російський націоналіст, учасник бойових дій на Донбасі Захар Прилепін у своєму телеграм-каналі заявив, що російська Дума зробила запит, який влада Казахстану проігнорувала. Звільняти з в'язниць російських найманців і проросійських активістів ніхто не має наміру.

Коментуючи його заяву, український журналіст і блогер Денис Казанський зазначив, що російських націоналістів охопило відчуття зради своїх інтересів у Казахстані.

Прилепін зазначає, що російська влада зробила запити щодо Казахстану, проте всі вони залишилися без реакції, незважаючи на військову допомогу РФ режиму Токаєва.

"Ніхто, здається, навіть палець об палець не вдарить, щоб таки звільнити проросійських активістів і казахських ополченців Донбасу з в'язниць Казахстану. Немає такого відомства. Нікому цього не треба, на жаль. Геополітика маленької людини не розрізняє. Випереджаючи питання: всі запити Держдума робила. Вони відлітають безпосередньо у нікуди. У космос", - заявив Прилєпін.

Коментуючи його висловлювання, Казанський наголосив, що росіян спіткало чергове розчарування, цього разу у Казахстані.

"У російських імперців зрада: росіяни вкотре "не кинули своїх". Цього разу у Казахстані", - заявив Казанський.

Нагадаємо, 5 січня Токаєв на тлі масових протестів у Казахстані звернувся за допомогою до ОДКБ, заявивши про "терористів" у Алмати та "акту зовнішньої агресії".

Організація, у якій чільну роль грає Росія, розгорнула у Казахстані військовий контингент чисельністю 2030 осіб і 250 одиниць техніки. "Миротворці" мали взяти під охорону державні установи та стратегічні об'єкти.

Тим часом Держдеп США звернувся до Казахстану за роз'ясненнями щодо його рішення запросити допомоги у ОДКБ.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини