11 січня 2022, 14:33

Захарова відповіла на погрози ексголови МЗС Польщі за вторгнення РФ в Україну

За словами Фурси, відповідь Захарової припускає можливість вторгнення російської армії в Україну.

Захарова відповіла на погрози ексголови МЗС Польщі за вторгнення РФ в Україну

Спікер МЗС Росії Марія Захарова прокоментувала заяву євродепутата від Польщі Радослава Сікорського про те, що Росія "отримає яйця" у разі нападу на територію України. У своєму Telegram-каналі Захарова виступила з реплікою у відповідь і заявила, що Росія є "країною жіночого роду".

Напругу навколо України та згадану вище суперечку прокоментував український блогер та інвестиційний банкір Сергій Фурса.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що Росія за допомогою своїх заяв побічно підтверджує можливість вторгнення в Україну.

"Якщо Росія стверджує, що вона жіночого роду, то чи означає це, що вона таки полізе, адже їй не можна дати по яйцях? Чи це просто розмова двох інтелігентних людей на філософську тему? Тому що ця загадкова російська душа вкотре залишає нас із почуттям тривоги. Або ось переговори США та Росії. США кажуть: Росія, якщо Росія вторгнеться в Україну, то отримає санкції. Швидше на все, це американський аналог польського твердження, на що Росія відповідає: ми не збираємося вторгатися в Україну. А потім теж Росія заявляє: з нами розмовляють шантажем і погрозами.

Адже загадкова російська душа. Якщо ти не збираєшся нападати на Україну, то чого тебе турбує той факт, що США лякає тебе санкціями за вторгнення в Україну. Не кажучи вже про те, що всім відомо, що санкції роблять Росію лише сильнішою.

Адже якщо вам кажуть: "Не грабуй банк, а то отримаєш по голові",  то якщо ти не збираєшся грабувати банк, то тобі все одно, тому Росія таки збирається вторгатися в Україну? Або Росія просто хоче, щоб вона завжди мала свободу вторгнутися в Україну. Чому б не вторгнутися після обіду, хоче дозволити собі думати Путін, і йому не хочеться, щоб його позбавили цієї можливості? Така ось волелюбна натура у російських військ без кордонів. Для них взагалі щось означають всі ці межі й умовності? Хочу – введу, хочу не введу? І їх дратує, коли хтось цю свободу обмежує? Адже загадкова російська душа..." – зазначив Фурса.

Нагадаємо, заступник держсекретаря США Венді Шерман на своєму брифінгу знову пригрозила економічними обмеженнями щодо РФ. Вона запевнила, що Білий дім готовий накласти ембарго проти найважливіших фінустанов РФ і посилити контроль експорту, а також надавати підтримку партнерам за ймовірного вторгнення в Україну. За оцінкою американського дипломата, такі можливі кроки стануть на порядок жорсткішими, ніж вісім років тому.

До слова, Блінкен вказав на важливий момент на переговорах США та РФ щодо України.

Додамо, що переговори у Женеві відбуваються на тлі загрози масштабного російського вторгнення на територію України.

Також Столтенберг озвучив тему дня, яку планує обговорити з Москвою у рамках ради Росія – НАТО.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини