10 січня 2022, 11:08

"Зупиніться, почуйте мене!" – мати російського контрактника, який повернувся з Донбасу, зробила зізнання

Мати російського контрактника звернулася із закликом після того, як її син повернувся з війни на Донбасі.

"Зупиніться, почуйте мене!" – мати російського контрактника, який повернувся з Донбасу, зробила зізнання

У соціальних мережах обговорюють крик душі росіянки, яка виступила проти відправки російських військових до Казахстану. Жінка розповіла, що її син раніше служив у російській армії, був контрактником, якого відправили на Донбас. Згодом він став інвалідом з ураженням психіки та зараз контрактником ЗС РФ більше не є.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

Жінка проживає на Північному Кавказі та заявляє, що не може дивитися на відправку чергової партії російських військових за межі РФ, цього разу до Казахстану.

"Я не можу мовчки сидіти та дивитися на все те, що діється", – заявила вона, коментуючи ситуацію у Росії.

"У мене у самої син був контрактником і потрапив на війну в Україну. Після цього психічні розлади. Я розумію зараз усіх матерів, у яких є сини-контрактники. Я дуже розумію це. Я вас дуже прошу, як мати прошу: не воюйте проти народу Там же ваші батьки, ваші діти. Я прошу вас як мати: не треба, не робіть цього. Зупиніться, хлопці, почуйте мене!" – заявила жінка.

Нагадаємо, президент Казахстану Касим Жомарт-Токаєв 5 січня звернувся до ОДКБ із проханням ввести у республіку "миротворців". До цього він назвав протести у країні "актом зовнішньої агресії".

Організація оперативно відповіла згодою, направивши до Казахстану понад 3 тис. військових, які будуть залучені для охорони стратегічної інфраструктури республіки.

9 січня сили ОДКБ завершили розгортання у Казахстані. Командування "миротворчим контингентом" повідомило, що військові залишаться у республіці до "повної стабілізації ситуації".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини