9 січня 2022, 14:46

У російській Думі готуються визнати "незалежність" "ДНР" і "ЛНР" – заява

У російській Думі готуються визнати "незалежність" "ДНР" і "ЛНР", комуністи готують проєкт постанови.

У російській Думі готуються визнати "незалежність" "ДНР" і "ЛНР" – заява

Російські депутати готують законодавчу основу для визнання "незалежності" так званих "ДНР" і "ЛНР" на окупованій частині Донецької та Луганської областей України. Інформаційне агентство повідомляє про ініціативу депутата російської Думи від Комуністичної партії Казбека Тайсаєва, який в інтерв'ю Телеграм-каналу "Донбасс решает" заявив про підготовку проєкту постанови у російському парламенті.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український діалог".

За словами політика, депутати планують визнати "Л/ДНР" за аналогічною процедурою з "визнанням" окупованих територій Грузії – Південної Осетії й Абхазії.

За словами російського депутата, "альтернативи Мінським угодам немає", проте влада України нібито "затягує спеціально" процес їх реалізації, щоб не виконувати їх зовсім.

"Сьогодні гинуть наші громадяни, наші люди, наші співвітчизники, наші рідні та близькі. Ми з цим не можемо змиритися, й однозначно ми це завдання вирішимо", – заявив російський політик, нагадуючи про активну роздачу паспортів Росії українцям на окупованій території.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Кремль дозволив жителям окупованого Донбасу із паспортами РФ голосувати на виборах до Держдуми РФ восени 2021 року.

Ми також писали, що Росія "по-тихому" роздає у "Л/ДНР" важливі документи перед виборами до Держдуми – Бородай розкрив секрет.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини