3 січня 2022, 08:28

Офіцер чеченського спецназу відверто висловився про громадян РФ: "Ми вас так із дитинства називали"

Співробітник полку імені Ахмата Кадирова, старший лейтенант поліції Ільяс Солтаєв у соцмережі нагадав про події 31 грудня 1994 року, коли російські військові штурмували Грозний.

Офіцер чеченського спецназу відверто висловився про громадян РФ: "Ми вас так із дитинства називали"

Офіцер чеченського спецпідрозділу Ільяс Солтаєв нагадав, як у ніч проти 1 січня 1995 року люди Дудаєва розгромили "федералів" і ті тисячами полягли на вулицях Грозного. Йдеться про загибель 131 окремої мотострілецької бригади.

Як пише російський ТГ-канал Readovka, після резонансу у суспільстві офіцер прокоментував сторіс, написавши, що його слова про події 27-річної давності пішли б автоматично через 24 години після публікації. Однак був піднятий галас через "розгром федералів": "Свині, ми так із дитинства вас називали".

До слова, Солтаєв із позивним "Полковник" у грудні 2019 року був нагороджений пам'ятним знаком "За відмінність у боротьбі проти тероризму". А на його сторінці у соцмережі є фото з Рамзаном Кадировим.

Російський сегмент соцмереж припускає, що заява військового нібито була зроблена з відома Кадирова. А пабліки, що висвітлюють війну на Донбасі, стали масово очорнювати імідж офіцера, стверджуючи, що його образи нібито стали результатом вживання алкоголю або наркотичних речовин.

Нагадаємо, 26 грудня Кадиров заявив, як шкодує, що у 2014 році Росія обмежилася Кримом. Він уточнив, що "давно б вирішив це питання", якби отримав відповідний наказ.

Пізніше він запевняв, що висловив власну думку, проте її не можна вважати офіційною заявою.

А проросійський депутат Шевченко "наїхав" на Кадирова за Україну, кинувши виклик голові Чечні.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини