29 грудня 2021, 12:49

"Жителям Донецька було взагалі пофіг", – російський політик розповів, як РФ влаштовувала проросійські мітинги у 2014 році

Масовість антиукраїнських мітингів у Донецьку у 2014 році забезпечували "туристи" з РФ, а донеччанам було "пофіг", заявив росіянин.

"Жителям Донецька було взагалі пофіг", – російський політик розповів, як РФ влаштовувала проросійські мітинги у 2014 році

Російський політик і націоналіст Дмитро Демушкін розповів про участь Росії в операції з окупації Донбасу у 2014 році, повністю спростувавши міфи російської пропаганди про "народне повстання".

Демушкін в інтерв'ю зізнався, що жителі Донецька й області байдуже поставилися до ідеї утворення "ДНР".

Кадри оприлюднює Телеграм-канал "Український Діалог" із посиланням на донецького блогера, який публікує матеріали під ніком Necro Mancer.

"Я знайомий із дійовими особами, які підіймали мітинги з Губарєвим і ще з багатьма. Реакція виявилася такою, що донеччанам було взагалі пофіг на все, що ось ці всі мітинги, які "Перший канал" приїжджав і знімав кілька сотень людей і видавав за 10-тисячний мітинг з усіх кутів і ракурсів, але не показував усю панораму ніколи, правда була такою, що без допомоги Росії, без ПВК, без добровольців, без чинних військових нічого перемогти та відбити там не можна. Зрозуміло, що артилерію та "Гради" вони не у воєнторзі місцевому купили", – заявив він.

Демушкін зізнався, що жодна так звана "народна міліція" "Л/ДНР" упродовж кількох років війни не змогла б протистояти ЗСУ без прямої участі підрозділів російської армії.

Раніше колаборант, ексголова "Народної ради" терористичної "ДНР" Андрій Пургін підтвердив нежиттєздатність республік Донбасу. Гучну заяву він зробив в інтерв'ю російському пропагандистському ресурсу "Україна.ру", повідомляє Діалог.UA. Пургін відверто заявив, що без російської "допомоги" невизнані "Л/ДНР" не мають шансів у протистоянні з українською армією.

Крім того, лейтенант Росії Крижин заявив: "У "Л/ДНР" всі командири – кадрові офіцери ЗС РФ, місцевих беруть тільки заступниками".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини