28 грудня 2021, 10:56

Росія готова застосувати армію поза своїми кордонами: Косачов озвучив умову

Росія готова застосувати свою армію за кордоном, але виключно для "захисту громадян своєї країни".

Росія готова застосувати армію поза своїми кордонами: Косачов озвучив умову

Віцеспікер Радфеду Росії Костянтин Косачов заявив, що РФ – "миролюбна країна" та не збирається першою ні на кого нападати. Однак у Москві готові віддати наказ про "вторгнення" в іншу країну, але за умови "захисту громадян Росії".

Сьогодні, 28 грудня, у Радфеді Росії заявили, що Кремль не має планів вторгатися в Україну. Російська армія зосереджена на кордоні з єдиною метою: не допустити поновлення бойових дій на території Донбасу, інформує "Интерфакс".

Косачов заявив, що сьогодні Росія не планує залучати свою армію проти України, проте вона готова "захистити своїх громадян", які проживають на території поза Росією.

Сенатор заявив, що Росія "ніколи ні на кого першою не нападала". При цьому він сподівається, що такого у майбутньому не станеться.

Водночас у Кремлі нібито побачили нагнітання обстановки навколо Донбасу. Там вважають, що Київ готовий віддати наказ про звільнення Донбасу зі зброєю у руках.

Косачов заявляє, що Київ на цей крок можуть штовхнути його західні партнери. Пригадав сенатор і події 2008 року, коли російська армія вторглася на територію Грузії, щоб "захистити російських громадян".

У 2009 році російський уряд ухвалив поправки до закону про оборону, які дозволяють вторгатися в інші країни, де є громадяни РФ, які "потребують захисту".

Раніше ми повідомляли, що 10 січня 2022 року США можуть провести переговори з Росією щодо "гарантій безпеки". Також планується переговорний процес за участю НАТО й ОБСЄ.

Нагадаємо, Кулеба закликає Захід не йти на поводу у Росії щодо нерозширення НАТО на Схід.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини