27 грудня 2021, 12:00

Жириновський заявив, що зроблять в Україні після "захоплення" країни російською армією

Жириновський розповів про "входження України до складу Росії та повернення російськомовних шкіл".

Жириновський заявив, що зроблять в Україні після "захоплення" країни російською армією

Член російської Думи та лідер ЛДПР Володимир Жириновський розповів про плани щодо України на тлі накопичення угруповання російської армії на східних кордонах країни. За словами російського парламентаря, Москві необхідно здійснити повне захоплення України та включити області країни до складу Росії на правах губерній.

Про свої плани щодо України російський депутат розповів у інтерв'ю радіостанції "Комсомольська правда". Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

Згодом Жириновський розраховує на "очищення" країни від націоналістів і повернення російськомовних шкіл.

"Повністю звільнити Україну і там скрізь поставити свою владу. України не має бути. Вони як губернії вступають до складу Росії. І цю тему закрити. Скрізь російські школи знову відкриваються, російська мова", - заявив Жириновський.

Раніше Байден у розмові із західними журналістами повідомив, що попередив російського колегу про "жахливу ціну", яку доведеться заплатити Росії у разі ескалації ситуації в Україні. Крім того, президент США відкинув вимоги Кремля щодо надання юридичних гарантій неприєднання України до НАТО.

У свою чергу, український лідер Володимир Зеленський після телефонної розмови з Байденом повідомив, що Москва пообіцяла Вашингтону не нападати на Україну.

Однак, незважаючи на ці запевнення, Росія продовжує зосереджувати сили та засоби російської армії поблизу України. У Мережі з'явилося нове відео, на якому відображено перекидання військової техніки РФ у західні райони країни.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини