26 грудня 2021, 16:56

У Кремлі запросили Зеленського на саміт у Петербурзі, де буде Путін

Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Зеленський може приїхати на саміт СНД у Санкт-Петербурзі.

У Кремлі запросили Зеленського на саміт у Петербурзі, де буде Путін

Прессекретар Кремля Дмитро Пєсков повідомив про готовність Росії прийняти президента України Володимира Зеленського на саміті СНД у Санкт-Петербурзі, який заплановано на вівторок, 28 грудня.

Про це представник президента РФ повідомив у етері телеканалу "Росія-1".

"Зеленський може приїхати, безперечно", – сказав Пєсков.

За його словами, формально президент України має можливість приїхати на зустріч у Санкт-Петербурзі. При цьому у Кремлі сумніваються, що український лідер відвідуватиме вказаний саміт.

Неформальна зустріч керівників країн СНД відбудеться 28 грудня у Санкт-Петербурзі з ініціативи президента Росії. Учасники саміту планують підбити підсумки року, що минає, й обговорити кроки, спрямовані на підвищення ефективності співпраці всередині організації. Свою участь у саміті підтвердив, зокрема, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко. У нього також заплановано двосторонню зустріч із Путіним 29 грудня.

Нагадаємо, у лютому цього року повідомлялося про вихід України із двох угод СНД, що стосуються цивільної авіації та використання повітряного простору. Відповідний указ підписав глава держави.

У листопаді минулого року Зеленський підписав указ про вихід України з договору щодо проведення узгодженої монопольної політики між державами – членами СНД.

У липні 2020 року Київ вийшов із Ради СНД із питань гуманітарної співпраці.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини