24 грудня 2021, 20:35

Захарова натякнула на небажання Кремля виконувати ініціативу України щодо Донбасу

Влада Росії оприлюднила передані Україною 10 пунктів плану з врегулювання ситуації на Донбасі, але, схоже, не збирається їх виконувати.

Захарова натякнула на небажання Кремля виконувати ініціативу України щодо Донбасу

Спікер МЗС Росії Марія Захарова, коментуючи ініціативу Києва щодо припинення конфлікту на Донбасі, натякнула на небажання Кремля виконувати їх.

Заява Захарової прозвучала на брифінгу у міністерстві.

"Рекламовані у ЗМІ останні українські ініціативи щодо "Десяти кроків" з розблокування мирного процесу, по суті, дублюють положення, які й так містяться у Мінських угодах і виконання яких Київ продовжує саботувати всіма можливими способами. Це не 10 кроків вперед, це 100 кроків назад", – заявила вона.

Розкритикувавши пропозицію Києва, вона звинуватила Україну у "нагнітанні істерії" через накопичення військ РФ недалеко від кордонів і можливе вторгнення.

Нагадаємо, 23 грудня під час великої пресконференції Путін не гарантував ненападу Росії на Україну. Він кілька годин педалював темою загрози РФ із боку НАТО та можливості розміщення ракет на українських теренах. За версією російського президента, він готовий розпочати масштабний конфлікт на власний розсуд і персональну оцінку ситуації.

Раніше господар Кремля вимагав від США гарантій, що ані Україна, ані Грузія не набудуть членства в Альянсі. У НАТО та Білому домі відмовилися виконувати ультиматум Кремля.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини