23 грудня 2021, 13:38

"Він не вважає Україну повноцінною країною", – росЗМІ про заяву Путіна у Москві

Путін вважає, що історичні землі РФ не співпадають із поточними кордонами, натякнувши на територію України.

"Він не вважає Україну повноцінною країною", – росЗМІ про заяву Путіна у Москві

Глава Кремля Володимир Путін у ході пресконференції заявив, що частина історичних земель Росії нібито опинилася за межами Російської Федерації. До того ж, за словами російського президента, йдеться "не лише про Україну".

У ході пресконференції Путін окреслив стратегію Кремля зі спілкування зі своїми найближчими сусідами.

Путін вважає, що історичні землі РФ не збігаються із поточними кордонами. У своїй заяві він дав зрозуміти, що йдеться насамперед про Україну. Другою країною, ймовірно, є Казахстан, про "російські землі" у складі якого раніше заявляли депутати російської Думи.

На додаток Путін заявив, що Росія "забирає своє назад" лише тоді, "коли нас поставили у ситуацію, коли ми не могли вчинити інакше". Говорячи про Донбас, Путін заявив, що "Ленін із товаришами силою загнали його в Україну". Також глава РФ розповів, що особисто вмовляв Порошенка уникнути військової операції щодо російських найманців на Донбасі у 2014 році, але він його "не послухав".

Коментуючи заяву Путіна щодо України, російські журналісти зазначають, що глава Кремля поводиться емоційно та нервово.

Російський Телеграм-канал Readovka заявляє, що риторика Путіна щодо України є дуже войовничою.

"Він не вважає Україну повноцінною країною та бачить у діях Заходу підготовку до "третьої військової операції" на Південному Сході України. "Як Росія має жити з цим, весь час з оглядкою, коли довбануть?" Росія змушена буде діяти у відповідь на таке, але це не наш вибір. "М'яч на їх боці, вони повинні нам щось відповісти". Тобто, ми близькі до ситуації, коли у нас, як і у випадку з Кримом, не залишиться вибору. Крапка ікс – переговори на початку року у Женеві", – цитує видання заяву російського президента.

Глава Кремля Володимир Путін сьогодні у Москві проводить велику пресконференцію на тлі стягування армійських підрозділів російської армії до східних кордонів України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини