23 грудня 2021, 09:30

Ексглавар "ДНР" Бородай придбав апартаменти за кордоном: відоме місто та вартість

Колишній глава "ДНР" Бородай став власником нерухомості в ОАЕ за "значну" суму.

Ексглавар "ДНР" Бородай придбав апартаменти за кордоном: відоме місто та вартість

Ексглавар т. з. "ДНР", депутат Держдуми Олександр Бородай після повернення з Донбасу купив апартаменти у Дубаї на суму близько 450 тис. євро, запевнила команда Навального, посилаючись на базу даних власників нерухомості в ОАЕ.

Повідомляється, що нерухомість понад 100 кв. м. розташована на узбережжі Перської затоки.

Орієнтовно у той же період, 2015-го, він придбав квартиру у престижному районі російської столиці – на Ломоносівському проспекті. Її площа – понад 140 кв. м., а ціна її на ринку близько 100 млн руб.

Цієї весни "політик" купив нову машину LEXUS за понад 5,5 млн руб. Виходячи з декларації за минулий рік, прибуток ексглаваря "ДНР" склав 0 руб, а на банківських рахунках у того залишалося трохи більше 300 тис.

За даними журналістів, під час крайніх виборів у депутати Держдуми Бородай не задекларував закордонне майно. За законом, це мають здійснити всі кандидати, тому "політика" зобов'язані позбавити парламентського мандата.

Треба сказати, що московський політолог Олександр Бородай обіймав посаду голови т. з. "Радміна" "ДНР" із середини травня до початку серпня 2014-го – у пік бойових дій на Південному Сході України. Він багато разів запевняв, що поїхав на Донбас як добровольець. За словами кремлівського ставленика, він був головою сепаратистів "безкоштовно". Як з'ясувалося, діяльність Бородая курирував персонально помічник глави РФ Владислав Сурков.

Додамо, цієї осені "ексміністр" "ДНР" Бородай звинуватив ЗСУ у "провокації" на Донбасі.

Також наприкінці жовтня він погрожував Україні великою війною через Bayraktar.

Крім того, депутат Держдуми РФ Бородай визнав, що "Л/ДНР" - вигадка, залежні та нежиттєздатні.

Напередодні глава Офісу президента України повідомив про прорив у мінських переговорах щодо Донбасу з Росією.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини