21 грудня 2021, 11:48

У Росії з 1 лютого вводять стандарт термінового поховання трупів у воєнний час

Влада Росії розробила стандарт для термінових імасових поховань під час війни, який набуде чинності 1 лютого.

У Росії з 1 лютого вводять стандарт термінового поховання трупів у воєнний час

Влада Росії розробили загальноросійський норматив для швидкої організації масового похорону людей на випадок війни або інших НС у мирний час. У розробленому документі містяться інструкції щодо організації братських могил.

Текст документу з'явився на сайті МНС Росії на тлі загрози вторгнення російської армії та стягування підрозділів ЗС РФ до східних кордонів України.

Норматив масових поховань росіян розробляв державний науково-дослідний інститут із проблем цивільної оборони та надзвичайних ситуацій. Згідно з повідомленням російян, новий норматив набуде чинності 1 лютого 2022 року.

У тексті документа зазначено кращі території для організації місць масового поховання, визначено нормативи процесу поховання, а також прописано правила створення запасу трун, спецзасобів і команд із термінового поховання трупів.

Російська влада розробила спеціальну інструкцію з копання братських могил з докладним описом усіх технічних параметрів процесу: загальних розмірів, часу копання могили та швидкості засипання ями спецтехнікою.

Як приклад у документі показано, як протягом 72 годин правильно поховати 1000 людей. У документі також опубліковані графічні матеріали копання котловану для братських могил.

На думку користувачів соціальних мереж, документ з'явився невипадково на тлі загроз російського вторгнення та може бути засобом психологічного тиску на Україну та країни Заходу.

Нагадаємо, Росія продовжує стягувати зброю до кордону з Україною. Минулого тижня агресор перекинув додаткові САУ 122-мм. Наприкінці листопада головний розвідник України Кирило Буданов заявив, що до кордону з Україною Росія стягнула 92 тисячі військовослужбовців.

Раніше Олексій Данилов анонсував серійне виробництво найновіших гвинтівок для України. За його словами, зброї вистачить, щоб озброїти 50% населення країни у разі вторгнення з боку Росії.

Нагадаємо, Рябков вимагає від Вашингтона дати термінову відповідь за план безпеки Росії, який першим пунктом включає відмову приймати Україну у НАТО.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини