20 грудня 2021, 11:16

Соловйов подякував Гордону та Шустеру за допомогу в руйнуванні України

Соловйов висловив подяку телеведучому Шустеру, доктору Комаровському та Дмитру Гордону за руйнування України.

Соловйов подякував Гордону та Шустеру за допомогу в руйнуванні України

Російський пропагандист Володимир Соловйов висловив подяку українському журналісту Дмитру Гордону та колишньому голові ОП Андрію Богдану "за руйнування України зсередини". Про це ведучий авторського ток-шоу на РосТВ заявив в ефірі власної програми. Фрагмент відео із заявою Соловйова був опублікований на відеохостингу YouTube.

Коментуючи резонансне інтерв'ю Богдана, Соловйов заявив, що Росії навіть не потрібно застосовувати власну армію для захоплення України. За його словами, колишній глава ОП у спілкуванні з журналістом "знищує репутацію України".

Соловйов також висловив подяку телеведучому Савіку Шустеру, доктору Євгену Комаровському та Дмитру Гордону за руйнування України власними руками.

"Молодці, хлопці. Дякую Богдану, дякую Гордону, дякую Шустеру, дякую доктору Комаровському. Ви зруйнуєте Україну швидко, ефективно та надійно. Молодці!" - заявив російський пропагандист.

Раніше в Інтернеті було опубліковано відео інтерв'ю Гордона з колишнім чиновником команди Зеленського, який розкритикував президента та заявив про наближення катастрофи. Інтерв'ю спричинило неоднозначну реакцію серед українців.

Пізніше Богдан послідовно виступив на ток-шоу Савіка Шустера та дав інтерв'ю журналістці каналу "Україна24" Наталії Влащенко.

Раніше у соціальних мережах обговорювали діаметральну зміну позиції журналіста Дмитра Гордона щодо роботи апарату РНБО та його керівника Олексія Данилова, яких журналіст ще нещодавно називав "верхом роботи українського патріота".

Раніше Гордон нецензурною фразою прокоментував прес-марафон Зеленського.

А журналіст і блогер Сергій Лещенко виступив зі звинуваченнями на адресу журналіста Дмитра Гордона, який на одному з етапів своєї кар'єри активно рекламував золоті піраміди Ю-Шинсе під виглядом чудодійного засобу, який нібито здатний лікувати та зцілювати людину від усіх хвороб, включаючи онкологію.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини