У Путіна визнали втрату України
Пєсков заявив, що Україна повністю втрачена для Росії як союзник і партнер.
В адміністрації президента РФ визнали розрив зв'язків з Україною. Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що українська держава втрачена для Москви як союзник і партнер.
Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу RTVI.
За словами Пєскова, на сьогодні у Росії та України практично немає жодних двосторонніх відносин. Представник Кремля звинуватив Київ у тому, що він нібито "рубає всі кінці", але за традицією промовчав про російську агресію та окупацію Москвою частини української території.
Водночас він висловив впевненість, що "український народ не втрачений для Росії", оскільки "братський народ неможливо втратити".
Зазначимо, словосполучення "братський народ" у контексті росіян та українців постійно звучить із вуст представників російської влади та вже стало своєрідною міфологією Кремля. Про це, зокрема, неодноразово заявляв президент РФ Володимир Путін.
До того ж зовсім недавно глава Кремля пішов далі й у своїй останній статті про Україну назвав росіян та українців одним народом.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський, коментуючи слова Путіна про "єдність" росіян та українців, заявив, що якби це було справді так, то над Державною Думою РФ розвивався б прапор України. Глава держави наголосив: Україна та РФ мають різні шляхи, але мета має бути одна – закінчити війну на Донбасі та повернути всі українські території під контроль Києва.
Останні новини
Україна отримала партію найсучасніших САУ у світі: десятки найновіших RCH 155 вже у дорозі – ЗМІ
15:47Війна у 2025 році триватиме: Кожем'яко зі 13-ї бригади ЗСУ "Хартія" назвав відразу кілька причин
10:58Солдат із КНДР підірвав себе гранатою на очах у бійців ССО: у Мережі з'явилися кадри з Курщини
10:32Зняти всі санкції з РФ і не тільки: у Німеччині "подруга Путіна" озвучила свою передвиборчу програму
09:30