17 грудня 2021, 17:59

У Путіна визнали втрату України

Пєсков заявив, що Україна повністю втрачена для Росії як союзник і партнер.

У Путіна визнали втрату України

В адміністрації президента РФ визнали розрив зв'язків з Україною. Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що українська держава втрачена для Москви як союзник і партнер.

Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу RTVI.

За словами Пєскова, на сьогодні у Росії та України практично немає жодних двосторонніх відносин. Представник Кремля звинуватив Київ у тому, що він нібито "рубає всі кінці", але за традицією промовчав про російську агресію та окупацію Москвою частини української території.

Водночас він висловив впевненість, що "український народ не втрачений для Росії", оскільки "братський народ неможливо втратити".

Зазначимо, словосполучення "братський народ" у контексті росіян та українців постійно звучить із вуст представників російської влади та вже стало своєрідною міфологією Кремля. Про це, зокрема, неодноразово заявляв президент РФ Володимир Путін.

До того ж зовсім недавно глава Кремля пішов далі й у своїй останній статті про Україну назвав росіян та українців одним народом.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський, коментуючи слова Путіна про "єдність" росіян та українців, заявив, що якби це було справді так, то над Державною Думою РФ розвивався б прапор України. Глава держави наголосив: Україна та РФ мають різні шляхи, але мета має бути одна – закінчити війну на Донбасі та повернути всі українські території під контроль Києва.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини