15 грудня 2021, 15:51

Путін, спілкуючись із 13-річною дівчинкою, показав непристойний жест

Президента Росії Володимира Путіна "впіймали" за демонстрацією непристойного жесту.

Путін, спілкуючись із 13-річною дівчинкою, показав непристойний жест

Російський президент Володимир Путін зателефонував 13-річній дівчинці Тані Проценко у рамках проєкту "Ялинка бажань". Говорячи з дитиною, він дозволив собі непристойний жест.

Відео було оприлюднено на офіційному сайті Кремля. Воно викликало бурхливий ажіотаж серед росіян у соцмережах.

Путін перед Новим роком зробив подарунок 13-річній Тані: організував їй подорож до Москви на балет “Лебедине озеро” у Маріїнському театрі. Під час розмови Кремль записував на відео не лише Путіна, а й дівчинку. І, судячи з ролика, вона дуже переживала та почувалася вкрай незручно.

Путін під час бесіди відзначився непристойним жестом. Він показав середній палець і почав чухати ним ніс, говорячи з підлітком.

Росіяни активно обговорюють у соцмережах інцидент. Багато хто висловив думку, що цим жестом лідер РФ показав своє ставлення до народу.

Зацікавило їх і те, що як мрію 13-річна дівчинка обрала відвідування балету. Вони підозрюють, що проєкт “Ялинка бажань” постановчий, який має на меті відбілити репутацію влади РФ.

Обговорюють у Мережі й те, що для запису ролика обрали "Лебедине озеро". Саме цей балет показували у 1982 році під час смерті Генсека СРСР Леоніда Брежнєва. Постановка стала символом кінця Радянського Союзу.

Раніше російський блогер показав відео, як Путін обдурив росіян із гучною обіцянкою.

Ми також писали, що у Путіна валиться рейтинг. Соціологи повідомили про падіння підтримки глави Кремля до мінімуму з 2014 року.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини