15 грудня 2021, 10:33

Помічник держсекретаря США Донфрід без жодного слова залишила будівлю МЗС РФ після розмови з Рябковим

Американський дипломат відмовилася коментувати зустріч із своїм російським колегою.

Помічник держсекретаря США Донфрід без жодного слова залишила будівлю МЗС РФ після розмови з Рябковим

Переговори помічника держсекретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід і заступника міністра закордонних справ Росії Сергія Рябкова завершилися. Про їх результати нічого не відомо, оскільки ні Донфрід, ні Рябков не виступали перед журналістами.

Однією із тем переговорів називалася Україна, де Донфрід побувала напередодні візиту до Москви. Вона приїхала до Києва обговорити пакет стримування Росії. Дипломат США провела зустріч з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, під час якої ще раз запевнила, що США непохитно підтримують Україну перед російською агресією.

Зустріч із Рябковим у Москві тривала близько 40 хвилин, після чого американський дипломат залишила будівлю МЗС РФ без коментарів.

Далі Донфрід попрямує до Брюсселя, де 15–16 грудня відбудуться переговори з США щодо ЄС та НАТО для обговорення дипломатичної співпраці з Україною.

Повідомлялося, що до Москви Донфрід летить для обговорення, зокрема, теми російської агресії, саме тому вона заздалегідь вирушила до Києва.

Раніше заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд висловила непохитну позицію про те, що у разі вторгнення Росії в Україну "Північний потік – 2" буде зупинено.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини