14 грудня 2021, 10:59

Російський блогер показав відео, як Путін обдурив росіян із гучною обіцянкою: жителі РФ незадоволені

Росіянам нагадали про гучну обіцянку Путіна, яку глава Кремля порушив.

Російський блогер показав відео, як Путін обдурив росіян із гучною обіцянкою: жителі РФ незадоволені

У соціальних мережах росіяни обговорюють одну з основних обіцянок глави Кремля росіянам Володимира Путіна, яку він порушив на тлі великої економічної кризи у країні.

Відомий російський блогер Ілля Варламов на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter опублікував фрагмент відео, на якому Путін під час перебування на одному з перших президентських термінів пообіцяв жителям РФ, що пенсійний вік під час його правління не підвищуватиметься.

"Поки я президент, це рішення не буде ухвалено", - заявив восени 2005 року Путін.

Проте вже у 2019 році під час свого четвертого терміну російський президент підписав указ, згідно з яким вік виходу росіян на пенсію було збільшено від 55 до 60 років для жінок і від 60 до 65 для чоловіків.

"Колись Путін обіцяв, що за його президентства пенсійний вік не зачеплять. А далі ви знаєте… Так що ж змінилося з реформою? Перекладу простою російською мовою!" – зазначив Варламов.

У коментарях росіяни розкритикували російського президента.

"Це не спроба, а вже відбувся захід, який погіршив життя росіян, переклавши весь тягар зростання економіки та провалу цього питання на їхні плечі... ну і розпис нашого чиновницького апарату у своїй бездарності. Крок назад навіть у порівнянні з СРСР", – пишуть росіяни.


Когда-то Путин обещал, что при его президентстве пенсионный возраст не тронут. А дальше вы знаете…

Так что же поменялось с реформой? Переведу на простой русский язык! pic.twitter.com/wWjTUuR859

— Ilya Varlamov (@varlamov) December 14, 2021

На тлі загроз з боку країн Європейського союзу та Сполучених Штатів запровадити проти Росії руйнівні економічні санкції різко збільшився відтік капіталу із РФ. Ризик російського вторгнення в Україну та економічні наслідки для РФ зросли до рівня, за якого ризики для великого бізнесу стали дуже великими.

Раніше набули чинності санкції США проти Московського фізико-технічного інституту (МФТІ). ВНЗ опинився у "чорному списку" через участь у "виробництві військової продукції". Тепер російський виш не зможе безперешкодно отримувати зі Штатів або передавати своїм американським партнерам товари. Як пише Forbes Russia, рішення Вашингтона стало несподіванкою для  випускників Московського інституту. Багато хто дуже емоційно реагує на нововведення, відверто зізнаючись, що введення санкцій їх приголомшило.

Зазначимо, цей вищий навчальний заклад "вирощує" інженерів, які створюють новітні види зброї. Зараз Фізтех входить до топ-100 найкращих вишів із підготовки IT-фахівців.

У листопаді США ввели санкції проти кіпрської компанії Transadria та корабля Marlin, що належить їй, за участь у будівництві "Північного потоку - 2".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини