13 грудня 2021, 12:28

У МЗС Росії дали відповідь на можливість вторгнення російської армії в Україну

У Росії заявили, що Вашингтон зациклився на темі вторгнення Росії до України.

У МЗС Росії дали відповідь на можливість вторгнення російської армії в Україну

Сьогодні, 13 грудня, заступник глави МЗС Росії Сергій Рябков заявив, що Москва не має планів щодо "вторгнення в Україну". Водночас він заявив, що США чомусь вирішили зациклитись на цій темі, а не обговорювати інші питання.

У МЗС Росії заявили, що на сьогоднішній день вся військова техніка пересувається виключно територією Росії, а отже Москві ніхто не може говорити, що і як і робити у межах кордону РФ, інформує РІА "Новости".

Прокоментував Рябков і телефонну розмову між Байденом і Зеленським. У МЗС Росії заявили, що нічого нового від Вашингтона нібито не почули та США продовжують заявляти про "вторгнення Росії в Україну, яке готується". Сам же Рябков заявив, що у Кремлі таких планів поки що немає.

Під час телефонної розмови між Зеленським і Байденом президент США заявив про готовність надати Україні військову техніку, здатну відбити всі атаки з боку ворога. При цьому глава Білого дому не обіцяв допомогти живою силою у вигляді американських військовослужбовців.

У прес-службі Кремля вкотре заявили, що нападати вони не збираються на Україну, але хочуть застерегти Київ від таких планів щодо Донбасу.

Раніше Рябков заявив про можливу "військову відповідь" НАТО, якщо в Альянсі не нададуть гарантій безпеки для Росії.

Нагадаємо, глава МЗС Британії Бербок закликала країни ЄС відмовитися від залежності від російського газу й енергоносіїв. При цьому вона погрожувала Кремлю санкціями у разі вторгнення Росії в Україну.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини