10 грудня 2021, 09:18

У Радфеді РФ прокоментували інцидент за участю українського судна "Донбас", згадавши 2018 рік

У Раді Федерації Росії прокоментували інцидент за участю українського корабля "Донбас", який напередодні наблизився до Керченської протоки.

У Радфеді РФ прокоментували інцидент за участю українського судна "Донбас", згадавши 2018 рік

Напередодні пошуково-рятувальний корабель ВМС України "Донбас" виконував поставлені перед ним завдання у територіальних водах України. На його борту навіть немає озброєння, однак у Росії заявили, що "військовий корабель" намагався пройти через Керченську протоку.

Сьогодні, 10 грудня, відразу два російські сенатори вирішили прокоментувати інцидент в Азовському морі. Сенатор від Криму Сергій Цеков впевнений, що Київ спробував влаштувати чергову "нахабну провокацію" проти Росії, інформує РИА "Новости".

Сенатор заявив, що Україна вирішила перевірити Росію на міцність. Проте інформаційний супровід НП "охолодив" Київ. Похвалив Цеков і дії російських прикордонників.

Також інцидент прокоментував сенатор Володимир Джабаров. Він впевнений, що Захід не дозволить Києву повторити НП 2018 року, коли відразу три українські кораблі "порушили" територіальні води Росії.

Джабаров заявив, що російські прикордонники були готові відкрити вогонь, якби "Донбас" не повернув у зворотному напрямку.

Напередодні пошукове судно "Донбас" виконувало завдання в Азовському морі. Проте російські прикордонники заявили, що корабель намагався порушити територіальні води Росії та нібито збирався пройти через Керченську протоку. У відповідь капітан "Донбасу" заявив, що вони виконують завдання в акваторії України.

У листопаді 2018 року три українські кораблі "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу" через Чорне море спробували потрапити до Азовського. Проте російські прикордонники відкрили вогонь і затримали кораблі у районі Керченської протоки.

Раніше голова Міноборони України Резніков прокоментував інцидент за участю корабля "Донбас".

Нагадаємо, у ФСБ заявили, що українське судно "Донбас" відмовилося виходити на зв'язок із російськими прикордонниками у районі Керченської протоки.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини