8 грудня 2021, 17:55

Путін погодився з ідеєю Байдена щодо вирішення ситуації навколо України

Байден і Путін домовилися створити спільну безпекову структуру, у тому числі для вирішення питань навколо України.

Путін погодився з ідеєю Байдена щодо вирішення ситуації навколо України

Президент Росії Володимир Путін підтримав ідею американського колеги Джо Байдена про створення Вашингтоном і Москвою спільної структури для розв'язання питань безпеки, у тому числі тих, що стосуються України.

Таку заяву зробив глава Кремля за підсумками переговорів із прем’єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом.

За словами Путіна, ця ініціатива належить американському лідеру, російська сторона погодилася з нею та найближчим часом надасть Вашингтону свої пропозиції щодо цього.

Президент Російської Федерації вважає, що обговорювати згадану вище структуру зарано, спочатку потрібно сформулювати ідеї на папері.

Підбиваючи підсумки переговорів із Байденом, Путін сказав, що є можливість продовжити налагоджувати контакти, і назвав це «найголовнішим».

Нагадаємо, на тій же пресконференції Путін не дав прямої відповіді на запитання журналіста, чи планує Росія військове вторгнення в Україну. Російський президент намагався запевнити, що Москва проводить «миролюбну політику», але при цьому заявив про право РФ «забезпечувати свою безпеку». Зокрема, він назвав розширення НАТО на схід «чутливою темою» для Росії.

Раніше помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила, що Байден відмовився надати Кремлю гарантії нерозширення Північноатлантичного альянсу. Тим часом Москва підтвердила, що це питання підняв Путін на переговорах із господарем Білого дому.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини