3 грудня 2021, 14:43

У Радфеді попередили, що робитиме РФ у разі переходу Україною "червоних ліній" по Донбасу

Віцеспікер Ради Федерації Костянтин Косачов спростовує підготовку Москвою наступальної операції на українську територію.

У Радфеді попередили, що робитиме РФ у разі переходу Україною "червоних ліній" по Донбасу

Косачов назвав розповсюджувану інформацію про вторгнення – спланованою та поетапною провокацією.

Водночас віцеспікер попередив, що Росія буде готова до заходів у відповідь у разі переходу Україною "червоних ліній" у ситуації навколо Донбасу.

"Дуже важливо, щоб Захід перестав загравати з темою російсько-українського конфлікту та щоб Києву ці "червоні лінії" були чітко окреслені", – сказав він.

Косачов закликав Захід вплинути на Київ, який навмисне втягує європейські країни та США у свою гру, прикриваючись загрозою наступу РФ. Москва прорахувала всі можливі варіанти подальшого розвитку подій і готова до будь-якого сценарію.

"Повномасштабна війна з Росією на боці України, підозрюю, для Заходу таки є кошмарним, а не бажаним сценарієм", – вважає Косачов.

Нагадаємо, Держдума Росії готова визнати незалежність так званих "ДНР" і "ЛНР", а також надати військову допомогу у разі "вторгнення" України на Донбас.

Раніше блогер Денис Казанський опублікував дві заяви прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова, які суперечать одна одній. У ранньому варіанті спікер Кремля стверджував, що РФ захищатиме інтереси "російського народу" на Сході України, а напередодні Пєсков оголосив, що на Донбасі живуть українці, і Києву потрібно знаходити спільну мову з ними, а не закликати до переговорів Москву.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини