2 грудня 2021, 18:09

Путін жбурнув папку на стіл, обурившись доповіді російських чиновників: у Мережі обговорюють відео

Заслухавши доповідь, Путін шпурнув папку з паперами на стіл зі словами: "Тепер всі сидимо та всі голови опустили".

Путін жбурнув папку на стіл, обурившись доповіді російських чиновників: у Мережі обговорюють відео

Глава Кремля Володимир Путін не стримався та жбурнув папку з паперами у пориві емоцій під час наради з російськими чиновниками щодо ситуації у вугільній галузі Кузбасу, де минулого тижня внаслідок вибуху метану загинула 51 людина, зокрема п'ять рятувальників.

Загалом, за даними російської влади, внаслідок трагедії постраждали 99 людей.

Звертаючись до присутніх, глава Кремля вимагав пояснити відсутність безпеки на шахті "Листяжна". Заслухавши доповідь, Путін жбурнув папку з паперами на стіл зі словами: "Тепер всі сидимо та всі голови опустили".

Фрагмент відео на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter публікує журналіст кремлівського пулу та видання "Комсомольськая правда" Дмитро Смирнов.

З'явилася реакція користувачів соціальних мереж, які у неналежних заходах безпеки на виробництвах по всій країні звинувачують російську владу й особисто главу Кремля. У коментарях на сайті російського видання Lenta.ru на адресу Путіна звучать різкі заяви.

«Теперь все сидим и все головы опустили»: Реакция Путина на доклад о нарушениях на шахте pic.twitter.com/9ycrukK2tN

— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) December 2, 2021

"Усю країну перетворив на "листяжну", а тепер вивертається",

"Путін при владі вже понад 21 рік, більшу частину він воює із сусідами, останні роки почали говорити, що Росія встає з колін, а хто ж її поставив на коліна?"

"Зауважте, щоб цей виріб звернув увагу на те, що відбувається у країні, потрібно, щоб трапилася трагедія",

"У США смертність шахтарів у 28 разів нижча, ніж у РФ. Досягається це елементарним та абсолютно тупим способом. За законом роботодавець виплачує 10 млн $ родичам загиблого. Крапка. Все. Більше нічого робити не треба",

"Найсмішніше, що це говорить той самий персонаж, який 3 роки тому відвідував "Листяжну" та ставив її як приклад зразкової з точки зору норм безпеки",

"А сам-то за своїми підлеглими стежить чи гроші рахує? Розвів бардак у країні, а тепер питання ставить... який піп, такий і прихід, ага",

"Нічого зрозумілого він давно сказати вже не може та морального права не має – це все закономірні результати дій і бездіяльності створеного ним монопольно-корупційного механізму влади й економіки, та головне у цій системі – влада та гроші, а люди – лише засіб для цього", – пишуть користувачі.

25 листопада 2021 року на шахті "Листяжна" у Кемеровській області сталася трагедія, яка забрала життя 51 людини (гірників і рятувальників). Однак у Кремлі відмовилися оголошувати загальнонаціональну жалобу за загиблими.

Раніше ми повідомляли, що 14 листопада 2021 року у Липецьку прогримів вибух на території ЛНМК: на людей впало 2000 квадратних метрів покрівлі.

Нагадаємо, 7 вересня 2011 року в ОРДЛО на двох шахтах сталася трагедія, внаслідок якої загинуло 9 гірників.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини