1 грудня 2021, 13:33

Лавров сухо відреагував на пропозицію Ердогана стати посередником між Україною та Росією

У Москві продовжують гнути лінію про нібито свою непричетність до того, що відбувається на Донбасі, де російські найманці захопили частину території.

Лавров сухо відреагував на пропозицію Ердогана стати посередником між Україною та Росією

Президент Туреччини Реджеп Ердоган закликав Україну та Росію сісти за стіл переговорів і покінчити з конфліктом на Донбасі. До того ж Анкара готова виступити у цьому діалозі посередником. У Володимира Зеленського схвально відреагували на цю заяву та порадили Москві прийняти пропозицію Ердогана. Коментуючи слова лідера Туреччини, голова МЗС РФ Сергій Лавров повторив позицію Кремля.

"(Прессекретар Володимира Путіна Дмитро – ред.) Пєсков уже зробив заяву на цю тему: "Росія не є стороною конфлікту". Але найближчим часом планується телефонна розмова Ердогана та Путіна, під час якої обговорять, у тому числі, українське питання", – сказав міністр.

Раніше підопічна Лаврова Марія Захарова заявила: "Нагадаю, це конфлікт між Києвом, з одного боку, та Донецьком і Луганськом – з іншого", – тому Росія до нього не має жодного стосунку. Українська влада має вести переговори з представниками "Л/ДНР".

Крім того, речник МЗС РФ стверджує, що Україна перекинула на Донбас 125 тисяч бійців ЗСУ.

Нагадаємо, у команді президента Володимира Зеленського впевнені, що Москві не варто відмовлятися від участі Анкари у врегулюванні конфлікту між Москвою та Києвом і прийняти пропозицію Реджепа Ердогана.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини