25 листопада 2021, 20:45

Захарова висунула претензії США та НАТО через Україну: "Викликає тривогу"

Російське МЗС вкотре звинуватило офіційний Київ у намірі вирішити конфлікт на Донбасі військовим шляхом, а США та НАТО – у нагнітанні ситуації.

Захарова висунула претензії США та НАТО через Україну: "Викликає тривогу"

Речник МЗС РФ Марія Захарова презентувала позицію російського зовнішньополітичного відомства щодо останніх подій на Донбасі.

"Як і раніше серйозну тривогу викликає ситуація на Донбасі. Нагнітається обстановка у зоні конфлікту. Продовжує надходити інформація про використання заборонених мінським "Комплексом заходів" озброєнь, що постачаються в Україну країнами НАТО", – заявила вона, не уточнивши, звідки окупанти ОРДЛО майже вісім років отримують зброю та боєприпаси.

Крім цього, Захарова серйозно артикулювала, що США й інші країни НАТО нібито не сприяють збереженню мирної ситуації лише тому, що говорять про небезпеку, яку на кордоні створюють війська РФ.

За оцінкою спікера МЗС РФ, саме попередження про агресивні плани Кремля загострюють ситуацію та нібито відволікають "від регресивної соціально-економічної та політичної ситуації у країні".

Варто зазначити, що російська пропаганда останнім часом посилено штампує заяви про те, що Україна нібито готує якісь провокації проти Росії й ОРДЛО. Інформаційне поле насичується фейками про "провокації" з боку ЗСУ.

Військові попереджають, що зазвичай Москва використовує цей прийом, готуючись до провокацій.

Ангела Меркель уже попередила Кремль, що ціна агресії буде надто високою: країни ЄС дадуть відповідь жорсткими санкціями.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини