24 листопада 2021, 11:41

Кадиров демонстративно вивів колону військової техніки без прапорів Росії – фото викликало скандал у РФ

У Чечні за указом Кадирова розпочалися масштабні військові навчання "сил самооборони" без прапорів Росії.

Кадиров демонстративно вивів колону військової техніки без прапорів Росії – фото викликало скандал у РФ

Чечня самостійно розпочала проведення навчань місцевих сил оборони, при цьому на військовій техніці демонстративно відмовилися від російських прапорів і демонстрації будь-яких державних символів Росії.

Після появи фото колони військової техніки без російських прапорів на території Чечні у Росії спалахнув гучний скандал.

Видання Chechnya Today повідомляє, що з ініціативи глави республіки Рамзана Кадирова "кордони Чечні кільцюють". З'ясувалося, що рішення про проведення навчань ухвалив особисто Кадиров, який дав розпорядження.

"Рамзан Кадиров на нараді з представниками силових відомств доручив правоохоронним органам розмістити периметром Чечні спеціальні посади", - наголошується у повідомленні.

Масштабні навчання на території Чечні триватимуть три дні. У них беруть участь усі правоохоронні та силові підрозділи республіки. Периметром суб'єкта, а це понад 800 кілометрів, розташувалися спеціальні часові дозорні точки.

Росіяни вже назвали те, що відбувається, натяком на адресу Москви. Понад те, у соціальних мережах побоюються загрози початку на Кавказі нової війни (третьої за рахунком), оскільки Чечня де-факто стає окремим суб'єктом у Росії.

По суті пестується ворожа армія всередині кордонів РФ.

Колона цивільних машин без розпізнавального забарвлення, військова техніка з чужими прапорами на території РФ.

Жодного разу не дивно. Як тільки Путін перестане годувати мільйонами Ахматича, той одразу перекинеться. А може, вже знайшло інше джерело. Останнім часом багато хвіст став піднімати "піхотинець Путіна".

Не зрозумів, а що це за "місцеві сили оборони"? Вони знову створили НВФ?

Усім було очевидно, що Путін старанно підготував бомбу сповільненої дії. Питання лише часу: коли 3-я Чеченська почнеться і знову піде "вантаж 200" до Росії, зрада генералів й інше", - пишуть у Мережі.

Раніше військові російської армії вчинили масову бійку зі стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" у Ставропольському краї, де проходило складання іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються у соцмережах. Конфлікт виник після того, як на одній із ділянок, де проходить марш-кидок, суддями "краповиками" було зафіксовано, як чеченських учасників, не соромлячись, підвозять на машині, поки решта бійців проходить контрольну ділянку відповідно до встановлених правил, ща є однаковими для всіх.

Раніше у Мережі з'явилося відео нестатутних відносин у Збройних силах РФ. На кадрах близько 50 російських призовників мовчки виконують команду старшого за званням, побоюючись суперечити під загрозою фізичного покарання.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини