24 листопада 2021, 09:58

У "Единой России" запропонували радикальний спосіб боротьби з підробленими сертифікатами вакцинації

Напередодні депутат Рязанської облдуми від "Единой России" запропонував позбавляти життя тих, хто придбав підроблений сертифікат про вакцинацію.

У "Единой России" запропонували радикальний спосіб боротьби з підробленими сертифікатами вакцинації

Вчора, 23 листопада, депутат Рязанської облдуми Володимир Сидоров, який представляє партію "Единая Россия", запропонував розстрілювати людей, які відмовляються вакцинуватися та купують підроблені сертифікати. На додаток він заявив, що готовий особисто брати участь у розстрілах.

Таку заяву Сидоров зробив під час засідання обласної думи. Пізніше депутат в інтерв'ю російським ЗМІ зазначив, що сказане ним було викликано емоціями, інформує "Комсомольськая правда. Рязань".

Сидоров заявив, що від коронавірусу померла його дружина і сам він місяць пролежав у лікарні. Проте депутат зізнався, що виступає за посилення покарання щодо тих громадян Росії, які ще не вакцинувалися або купили фальшивий сертифікат.

Під час виступу на засіданні обласної думи Сидоров заявив, що людей із підробленими сертифікатами необхідно розстрілювати. Він сам готовий брати участь у цьому. За його словами, після таких дій ситуація у Росії через 2-3 місяці зміниться на краще у питаннях вакцинації.

Російський ресурс "Дождь" повідомляє, що нині у країні немає офіційної інформації щодо кількості підроблених сертифікатів вакцинації. Директор НДЦ епідеміології та мікробіології Олександр Гінцбург заявив, що 80% тяжко хворих не вакцинувалися, а за гроші придбали сертифікат.

Станом на 23 листопада 2021 року у Росії з початку епідемії захворіло 9,4 млн осіб, а померло 266,6 тисячі.

За даними ВООЗ, Росія посідає п'яте місце у світі за кількістю заражених коронавірусом.

Раніше ми повідомляли, що у середині листопада 2021 року Росія вийшла на перше місце у світі за кількістю смертей від коронавірусу.

Нагадаємо, у середині вересня 2021 року Путін пішов на самоізоляцію через велику кількість заражень коронавірусом в адміністрації президента Росії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини