22 листопада 2021, 18:21

Путін поскаржився Італії на "поведінку" України

22 листопада президент РФ Володимир Путін провів телефонні переговори з головою Радміну Італії Маріо Драгі.

Путін поскаржився Італії на "поведінку" України

Сьогодні російський президент Володимир Путін провів телефонні переговори з головою Радміну Італії Маріо Драгі. Політики торкнулися трьох тем: міграційна криза на білорусько-польському кордоні, ескалація на Донбасі та запуск "Північного потоку – 2".

За даними Кремля, Путін заявив, що Київ уперто відмовляється від виконання Мінських угод і "нормандських" домовленостей. Однак найбільше Москву непокоїть те, що ЗСУ нібито застосовують "заборонене мінським "Комплексом заходів" озброєння", що загострює ситуацію на фронті.

Відповідь італійського політика не була оприлюднена.

Крім цього, Путін заявив, що Польща порушує міжнародні зобов'язання щодо захисту біженців, але був радий, що Меркель все ж таки виконала його умову та почала особисто спілкуватися з Лукашенком.

Говорячи про співпрацю Риму та Москви в енергетичній сфері, господар Кремля "підтвердив готовність Росії на довгостроковій основі забезпечувати безперебійні постачання природного газу до Європи, у тому числі з використанням можливостей трубопроводу "Північний потік –2"".

Як повідомлялося раніше, вчений із Праги представив три ймовірні варіанти можливої війни між РФ та Україною. За його оцінкою, Кремль може створити умови, за яких наступу не буде.

Тим часом голова Пентагону закликав Росію бути більш прозорою у своїх намірах і вжити заходів для виконання Мінських угод.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини