11 листопада 2021, 18:39

Путін знову зателефонував Меркель: у Кремлі назвали теми переговорів, які тривожать президента РФ

Президент РФ Володимир Путін провів другу за два дні телефонну розмову з в.о. канцлера Німеччини Ангелою Меркель.

Путін знову зателефонував Меркель: у Кремлі назвали теми переговорів, які тривожать президента РФ

Господар Кремля Володимир Путін вдруге за два дні провів телефонні переговори з в.о. канцлера Німеччини Ангелою Меркель. Головна тема, як повідомили у пресслужбі президента РФ, — "продовження обговорення" Білорусі та міграційної кризи, проте знайшлося місце й Україні та США.

За офіційною інформацією, Путін підтримує прагнення Заходу якнайшвидше врегулювати питання з нелегалами на польському кордоні. Однак для його вирішення рекомендує партнерам безпосередньо спілкуватися з Олександром Лукашенком, який потрапив під санкції. До речі, аналогічний сценарій Москва вже кілька років пропонує Києву: зробити легітимними терористів ОРДЛО та сісти з ними за стіл переговорів.

Говорячи про ситуацію на Донеччині, Путін звинуватив офіційний Київ у "деструктивній політиці". За його словами, українська влада дедалі більше робить ставку на силові методи, використовуючи безпілотники.

Крім того, господаря Кремля відверто дратує активність збройних сил США та країн НАТО у Чорному морі. Їх дії він назвав небезпечними, хоча не уточнив, на підставі яких саме маневрів іноземних військових він зробив такі висновки.

Раніше спікер Кремля Дмитро Пєсков розповів, що маневри кораблів і літаків Північноатлантичного альянсу у Чорноморському регіоні не на жарт стурбували президента Росії.

Повідомлення про стягування американських кораблів до Чорного моря з'явилися на початку листопада. Суди проводитимуть маневри спільно з кораблями НАТО.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини