18 жовтня 2021, 15:12

Конфлікт російського спецназу з військовослужбовцями з Чечні: серед учасників командири Кадирова

Серед учасників скандального іспиту на краповий берет у Росії виявилися командири чеченського спецназу.

Конфлікт російського спецназу з військовослужбовцями з Чечні: серед учасників командири Кадирова

З'явилися нові подробиці конфлікту, що стався у російському навчальному центрі у Ставропольському краї у ході випробувань на право носіння крапового берета, де виник конфлікт між спецназом російського центру спецпризначення "Витязь" і військовослужбовцями з Чечні.

Журналістам російського видання Readovka вдалося з'ясувати, що серед учасників іспиту виявилися високопоставлені командири чеченського спецназу, саме тому в оточенні глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова виступили проти їх дискваліфікації.

У телеграм-каналі видання зазначено, що серед тих, що здали іспит, командир ОМОН Чечні Анзор Бісаєв та командир чеченського СОБР "Терек" Сайді Лорсанкаєв.

"Саме їх перш за все і вітає оточення Рамзана Кадирова", - зазначають журналісти.

На своїй сторінці у соціальній мережі Instagram  міністр республіки опублікував привітання на адресу співвітчизників. При цьому його позиція викликала велику кількість критичних заяв з боку росіян.

Більш того, за даними видання, чиновники Росгвардіі у Москві вночі почали обдзвонювати представників ЗМІ, переконуючи їх, що ніяких порушень, подальшої бійки та протестів у ході конфлікту нібито не було.

Раніше військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" у Ставропольському краї, де проходиі іспит на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються у соцмережах. Конфлікт виник після того, як на одній з ділянок, де проходить марш-кидок, суддями "краповиків" було зафіксовано, як чеченських учасників, не соромлячись, підвозять на машині, поки інші бійці проходять контрольну ділянку відповідно до встановлених правил, що є однаковими для усіх.

Раніше у Мережі з'явилося відео нестатутних відносин у Збройних силах РФ. На кадрах близько 50 російських призовників мовчки виконують команду старшого за званням, побоюючись суперечити під загрозою фізичного покарання.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини