11 жовтня 2021, 11:23

"Росія вміє чекати", – Медведєв написав статтю про Україну, натякнувши на плани Кремля

Слідом за Володимиром Путіним статтю про Україну вирішив написати й експрезидент РФ Дмитро Медведєв. Він звинуватив Україну у вигадуванні своєї історії.

"Росія вміє чекати", – Медведєв написав статтю про Україну, натякнувши на плани Кремля

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв вважав за свій обов'язок слідом за своїм "патроном" написати статтю про Україну. У ній він не тільки знову згадав роки Другої світової війни, Бандеру та СС "Галичина", а й заявив, що Київ намагається переписати історію на свій лад.

Повний текст статті на своїх сторінках виклало видання "Коммерсант".

Медведєв почав статтю з того, що українці досі перебувають у пошуках своєї ідентичності. При цьому він заявив, що уряд країни досі не має "стійкої самоідентифікації".

Згадав Медведєв і президента України, заявивши, що той все життя говорив російською мовою та довгий час працював у Росії, проте, прийшовши до влади, змінив свою політику та мову.

Медведєв заявив, що багато представників політичної еліти України себе пов'язують із Шухевичем і Бандерою. А ці люди, з його слів, були "юдофобоми та терористами".

Медведєв написав, що зараз немає сенсу вести переговори з нинішнім керівництвом України: з одного боку, вони підписали Мінські угоди й увійшли до складу "нормандського формату", але, з іншого боку, "танцюють" під дудку Заходу та самостійно нічого не вирішують.

Саме тому Кремль поки не збирається зустрічатися з керівництвом України, поки воно не зміниться. У кінці статті Медведєв написав, що "Росія вміє чекати".

Ще було сказано багато слів про корупцію, але при цьому Медведєв чомусь нічого не сказав про крадіжку серед російських чиновників.

Раніше ми повідомляли, що, зі слів Пугачова, Дмитро Медведєв планував йти на другий президентський термін, однак різко змінив своє рішення через добу.

Нагадаємо, після виборів до Держдуми Росії партія "ОПЗЖ" привітала "Єдину Росію" та Дмитра Медведєва з "впевненою" перемогою.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини