6 жовтня 2021, 12:53

У Держдумі нервово відреагували на лого Євро – 2024 з Кримом у складі України

УЄФА у Берліні на "Олімпіаштадіоні" презентував логотип і слоган Євро – 2024. На мапі учасниць Україна показана з Кримом, що викликало невдоволення у Росії.

У Держдумі нервово відреагували на лого Євро – 2024 з Кримом у складі України

Вчора у Берліні представники УЄФА презентували офіційний логотип Євро - 2024, яке пройде у Німеччині. На загальній мапі країн, що входять до складу УЄФА, Україна була показана разом з Кримом. Як і очікували представники ЗМІ, Росія вирішила прокоментувати логотип.

Член комітету Держдуми РФ з фізкультури, спорту, туризму й справ молоді Дмитро Свищев був обурений рішенням УЄФА, інформує ресурс "Чемпіонат".

Депутат Держдуми заявив, що "русофобські настрої" добралася і до УЄФА. Свищев обурений тим фактом, що члени футбольного союзу вирішили наплювати на думку кримчан, які нібито навесні 2014 року "одноголосно проголосували за входження до складу Росії".

United by Football. ⚽️❤️

#EURO2024 pic.twitter.com/tx7UTMu7XJ

— UEFA EURO 2024 (@EURO2024) October 5, 2021

Депутат Держдуми зробив висновок, що в УЄФА на такий крок пішли, або не знаючи ситуації, або щоб у черговий раз не лаятися з Україною.

Свищев пропонує президенту РФС написати відкритого листа в УЄФА, щоб там роз'яснили ситуацію навколо Криму. У Держдумі заявили, що з моменту "приєднання" Криму до Росії пройшло 7 років, а в Європі про це доти не знають.

Раніше ми повідомляли, що на офіційному логотипі Євро - 2024 Крим показаний як частина України. ЗМІ повідомили, що реакціі Росії недовго чекати.

Нагадаємо, на офіційному сайті ОІ у Токіо на загальній мапі світу Україна була показана без анексованого Криму.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини