5 жовтня 2021, 13:42

У Росії різкий спалах коронавірусу: закінчуються вільні ліжка, зростання хворих двозначне

Динаміка поширення коронавірусу у Росії викликає "серйозне занепокоєння" влади.

У Росії різкий спалах коронавірусу: закінчуються вільні ліжка, зростання хворих двозначне

Епідемія коронавірусу у Росії продовжує різко посилюватися, викликавши дефіцит ліжок у лікарнях через спалах захворюваності. Російські інформаційні агентства відзначають, що зростання добової кіль кості нових випадків досягає максимуму з січня.

Про це повідомляють журналісти російського видавництва "Комерсант".

За даними російської влади, близько 200 000 осіб знаходяться у стаціонарах з діагнозом COVID-19, і їх кількість продовжує зростати, причому у деяких регіонах РФ з двозначною швидкістю.

У Володимирі на минулих вихідних лікарі карети швидкої допомоги через брак місць у інфекційних відділеннях міста привезли пацієнта з COVID до будівлі адміністрації.

Згідно з опублікованими даними, у російських лікарнях гостра нестача не тільки ліжок, але і кисню, і лікарських засобів. Кількість хворих продовжує збільшуватися щодня.

За словами російської влади, вільних місць у лікарнях для хворих коронавірусом дійсно "дуже мало".

Російська влада визнає наявність серйозної проблеми та стверджує, що темпи зростання кількості хворих викликають "серйозне занепокоєння". Таку заяву зробив глава російського уряду Михайло Мішустін. За даними керівництва Росспоживнагляду, темпи зростання кількості хворих у Росії "вимагають особливих заходів".

У соціальних мережах користувачі вважають, що на різке зростання кількості хворих вплинули вибори у російський Парламент і низька ефективність російської вакцини від коронавірусу.

Раніше опитування продемонструвало недовіру лікарів до російської вакцини.

Нагадаємо, коронавірус забрав життя соліста "Хору Турецького" Бориса Горячева. Музикант помер через три тижні після виявлення хвороби.

Раніше від наслідків коронавірусу пішов з життя колишній чоловік Алли Пугачової Олександр Стефанович. З ним Примадонна так і не помирилася до кінця його днів.

Також повідомлялося, що у результаті наслідків коронавірусу помер відомий російський режисер Володимир Меньшов. COVID-19 був виявлений і у дружини Меньшова, відомої російської актриси Віри Алентової.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини