21 вересня 2021, 13:19

Совфед Росії звернувся до Туреччини на тлі заяв щодо виборів у Держдуму у Криму

У Москві заявили, що невизнання Туреччиною легітимності виборів у Держдуму на території Криму – це втручання у внутрішні справи Росії.

Совфед Росії звернувся до Туреччини на тлі заяв щодо виборів у Держдуму у Криму

Днем раніше у МЗС Туреччини заявили, що вони не визнають законними вибори у Держдуму РФ на території Криму. У відповідь сенатор від Криму Ольга Ковітіді висловилася, що заява Анкари у черговий раз підкреслює втручання Туреччини у "внутрішні справи Росії".

В інтерв'ю РІА "Новости" Ковітіді сказала, що такі заяви з боку Анкари не сприяють зміцненню дружби між Росією і Туреччиною.

Також російський сенатор обмовилася, що подібні заяви суперечать Конституції РФ, отже дії Анкари можна розглядати як втручання у питання суверенітету Росії.

У Туреччині запевнили, що вони ніколи не визнають вибори у Держдуму, які відбулися на території Криму. В Анкарі у черговий раз підкреслили, що півострів був анексований Росією у 2014 році.

Прокоментувала ситуацію із заявою МЗС Туреччини й офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова. Вона заявила, що Анкара прекрасно знає, чий Крим, однак Москва уважно вивчить усі деталі коментарів Туреччини і висловить свое оцінювання.

З 17 по 19 вересня у Росії відбулися вибори у Держдуму. 20 вересня у МЗС Туреччини офіційно заявили, що Крим є невід'ємною частиною України.

Раніше ми повідомляли, що 20 вересня у МЗС Туреччини звернулися до світової спільноти щодо виборів у Криму у Держдуму Росії.

Нагадаємо, 21 вересня Володимир Зеленський прибув у США для участі у засіданнях ООН. Він заявив, що буде знову піднімати тему Криму.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини