18 вересня 2021, 08:02

Український модераційний центр "вибив" журналіста RT Красовського з Facebook

Журналіст пропагандистського телеканалу RT Антон Красовський місяць не зможе користуватися своїм акаунтом у Facebook.

Український модераційний центр "вибив" журналіста RT Красовського з Facebook

Facebook на місяць заблокував акаунт журналіста RT Антона Красовського. Ініціатором блокування, зі слів співробітника першої особи російської пропаганди Маргарити Сімоньян, став український модераційний центр.

"Блокує мою сторінку у Facebook раз на тиждень і на місяць. Так триває давно. Ми написали претензію у головний офіс компанії, і, повірте, доб'ємося реакції від людей, які заробляють на російському ринку мільярди", - обурився Красовський.

На доказ вагомості своєї заяви він прикріпив лист у соціальній мережі від головного редактора RT Маргарити Сімоньян. Вона у притаманній для неї манері зажадала скасувати обмеження.

Варто визнати, що Симоньян вже не вперше бореться із західними соцмережами. Нещодавно Instagram видалив аккаунт RT Redfish з 400 тисячами передплатників. Пропагандистка обурилася, що причину рішення їй нібито не повідомили.

До цього сторінку проекту Redfish видалив Facebook. Тоді Симоньян дійшла до того, що загрожувала закрити соцмережу.

Варто зазначити, що для Симоньян характерна риторика погроз і образ. У червні вона всерйоз заявила про намір знищити США за годину. Всупереч багаторічній роботі над створенням громадської думки, більшість росіян розкритикували пропагандистку за розпалювання ненависті.

До цього вона назвала міста України, які "потрібно захопити" першими, щоб більше ніхто не міг зупинити Росію.

Крім цього, пропагандистка похвалила ГРУшників Петрова та Бошірова за вибухи складів у Чехії: "Пишаюся хлопцями".

Автор: Анастасия Югова

Останні новини