16 вересня 2021, 13:59

Новий теракт у Росії потрапив на відео: невідомий підірвав відділ поліції та поранив силовика

У Воронезькій області РФ невідомий підірвав відділ поліції та поранив поліцейського .

Новий теракт у Росії потрапив на відео: невідомий підірвав відділ поліції та поранив силовика

У Воронезькій області Росії стався черговий теракт: невідомий підірвав вибуховий пристрій біля входу до відділу поліції.

У результаті вибуху поранення отримав співробітник російської поліції. Російські інформаційні агентства уточнюють, що напад стався у місті Ліскі. Інформація офіційно отримала підтвердження з боку Головного управління МВС РФ по регіону.

Кадри нападу публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

Робітників російської поліції підняли за тривогою: підривника намагаються затримати, однак поки безуспішно.

Російське РБК з посиланням на власні джерела у правоохоронних структурах РФ повідомило про те, що підривник був професійно підготовлений.

Чоловік був добре екіпірований у військове обмундирування, бронежилет і каску, озброєний автоматичною зброєю. Нападник під'їхав до відділення поліції на автомобілі "Нива", після чого активував вибуховий пристрій.

Більш того, після вибуху відділу поліції у приміщення нападник кинув гранату.

У соціальних мережах з'явилося відео, що було зафіксоване камерами внутрішнього відеоспостереження.

Раніше під час вибуху автобуса у Воронежі 14 людей постраждали. Основна версія - вибух балона з газом. Однак водій автобуса заперечує наявність газового обладнання. Очевидці вибуху рейсового автобусау Воронежі кажуть, що стояли на світлофорі, коли відбувся різкий хлопок, при цьому у людей трохи заклало вуха.

Як повідомляв Діалог.UA раніше, під час вибуху у Воронежі одній дівчині відірвало ноги. Її негайно госпіталізували. На місці працюють 10 карет швидкої допомоги, а представники ФСБ збирають фрагменти автобуса для детального вивчення.

Останні новини