17 квітня 2024, 11:23

"Я розумію це", – Дмитро Гордон спрогнозував, що чекає на Україну, згідно з його теорією

Український журналіст Дмитро Гордон поділився неоднозначним прогнозом щодо майбутнього України.

"Я розумію це", – Дмитро Гордон спрогнозував, що чекає на Україну, згідно з його теорією

Журналіст і військово-політичний оглядач під час спільного стріму з Олесею Бацман заявив, що стосовно російсько-української війни зараз тривають закулісні "договорняки", в основі яких є гроші. Потім аналітик підкреслив, що це особисто його думка, та згадав про наявність західних компонентів у російських ракетах.

"Товарообіг між братньою Польщею та Білоруссю, яка підтримує РФ, зріс удвічі. А що це таке? Це називається обхід санкцій, - сказав Гордон. - Коли через такі країни, як Туреччина, Казахстан, Грузія, Таджикистан, до Росії надходить те, що їй необхідно, то як же тоді працюють санкції? На жаль, в основі всього лежать не моральні принципи та не справедливість, а тупо гроші".

Також журналіст нагадав про слова Зеленського, який нещодавно заявив, що без допомоги США Україна впаде. "І я розумію це. А чим нам воювати? Але, незважаючи ні на що, я залишаюся оптимістом, тому що вірю у карму та норму. Згідно з моєю теорією, для України все буде добре. Так, треба поборотися. Але без боротьби нічого не вийде", - завершив на позитивній нотці Гордон.

Автор: Дмитрий Гордон

Останні новини