8 грудня 2023, 07:30

Черник протверезив українців відвертою правдою про війну та наші перспективи: "Я наголошую"

Військовий експерт Петро Черник пояснив українцям, що потрібно не тільки вірити ЗСУ, а й об'єднатися заради спільної перемоги.

Черник протверезив українців відвертою правдою про війну та наші перспективи: "Я наголошую"

Петро Чернік вирішив розвіяти ілюзії у тих, хто їх в Україні все ще плекає з приводу того, що війна якимось дивовижним чином завершиться раптово та вже скоро. Військовий експерт нагадав, що заради спільної перемоги потрібно працювати всім. При цьому багато людей зараз живуть звичайним життям і тільки чекають, коли ЗСУ звільнять захоплені землі та знищать росіян.

Інтерв'ю Петра Черника можна подивитися на каналі YouTube.

Полковник ЗСУ висловив своє обурення ставленням українського суспільства до війни: "Я помітив по зрізу 6 грудня, Дня Збройних сил України, помилкову тенденцію. Звучить тільки: Збройні сили, Збройні сили, Збройні сили. Вони молодці, титани та все це правда, але це хибний наратив у суспільстві".

Потім Петро Чернік зробив наголос на тому, як важливо всім українцям об'єднатися та робити все можливе, щоб спільними силами наблизити нашу перемогу: "Суспільство, я наголошую, суспільство, а армія - це тільки один з інструментів, одна з інституцій суспільства. Як зламати наш пацифістський спосіб мислення, мені поки що дуже складно зрозуміти".

Також військовий експерт обурився наївністю тих, хто досі не усвідомив, що війна буде тривати ще довго: "Ми другий рік перебуваємо у стані війни, але знаю відчуття, бо спілкуюся з великою кількістю людей, які досі живуть внутрішнім способом мислення, що от-от станеться чудо Господнє. На жаль, є ті, хто досі так мислить, що щось трапиться, що ми прокинемося та буде якась новина (Путін помре, прилетить метеорит), ще щось трапиться та все стане на свої місця".Раніше Черник назвав точні дати, коли можуть відбутися масовані ракетні удари.

Також Черник повідомив, яким "явищем" неминуче закінчиться війна в Україні.

Нагадаємо, Черник пояснив, чому росіяни завдають ударів по Києву, якщо столиця під надійним захистом ППО.

Автор: Петр Черник

Останні новини