15 вересня 2023, 09:12

"Путін у напівейфорії, оточення пригнічене", – Гудков розповів, що з настроями у Кремлі

Володимир Путін перебуває у повній впевненості, що контрнаступ ЗСУ не вдасться, заявив Геннадій Гудков.

"Путін у напівейфорії, оточення пригнічене", – Гудков розповів, що з настроями у Кремлі

Російський диктатор Володимир Путін так само відірваний від реальності. Він перебуває у цілковитій впевненості, що український контрнаступ уже провалено.

Про це розповів відомий російський опозиціонер, ексдепутат Держдуми Геннадій Гудков в інтерв'ю російській журналістці Юлії Латиніній.

"У Кремлі немає єдиної точки зору (щодо війни - ред.) та немає єдиних настроїв. Влада фрагментована... Путін перебуває в якійсь напівейфорії. Він заспокоївся, або його заспокоїло найближче оточення, що контрнаступ Українських сил "захлинувся", "провалився". Він серйозно так думає, йому так доповідають. Доповідають, що ЗСУ не зможуть вийти цього року абсолютно точно до моря, не зможуть перерубати сухопутний коридор, "немає підстав для паніки". Путін у це повірив, він заспокоївся. Він вважає, що російському військовому командуванню (...) вдається перемолоті українцями лінії оборони відновлювати, будувати нові, не давати ЗСУ розвинути стратегічний успіх. Паралельно з цим обрано тактику продовження ядерного шантажу, типу "ми божевільні", "ми на все готові"", - розповів опозиціонер РФ.

Найближче оточення диктатора, з його слів, далеко не оптимістично налаштоване, проте, від цих людей не варто очікувати якихось рішучих дій.

"Вони готові йти з ним (Путіним - ред.) до кінця, тому що іншого шляху у них немає. Так думає більшість людей у його першому колі. Вони вважають, що "мости спалені"... Про них кажуть: "Ні, ці відморожені. Вони підуть із ним до кінця"", - пояснив Гудков.

У другому та третьому кремлівських колах панують різні настрої, здебільшого негативні.

"У другому та третьому колі різні настрої. Там уже є серйозні нотки песимізму, очікування розв'язки, пригніченість, небажання нічого робити, тому що незрозуміло, які плани, до чого готуватися: чи то до затяжної війни, чи то до вічного правління Путіна, чи то до Гааги, чи то до чергового бунту... У них зріє невдоволення: швидше б усе закінчилося... Вони вичікують, що буде на фронті, тому що Путін їм щодня доводить до них, що "все йде за планом, викрутимося, здуються в Америці та Європі". ... Вичікувальна позиція. Вони всього бояться", - розповів російський політик.

Раніше Соловей розповів, на що розраховує Путін, продовжуючи воювати з Україною.

Також Галлямов вказав на дилему, перед якою стоїть зараз Путін.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.

Автор: Сеть

Останні новини