Відповідь України "здивує" Лукашенко – Данилов про можливе вторгнення з боку Білорусі
Глава РНБО України оцінює рівень реальної загрози з боку Білорусі та заявляє про готовність протистояти спробам вторгнення.
Білорусь побічно бере участь у війні, при цьому Путін чинить на Лукашенка серйозний політичний та економічний тиск із метою відкритого залучення білоруської армії у бої. Глава РНБО Олексій Данилов у своєму інтерв'ю виданню "Сьогодні" дав власну оцінку ситуації.
"Ми чітко усвідомлюємо, що на Лукашенка йде постійний тиск з боку Путіна з метою стимулювати його на початок військової агресії та наступу на Україну. Ми чудово знаємо це. Але якщо Білорусь рушить свої війська, як це у лютому зробила Росія, то відповідь буде такою, на яку вона не розраховує", - заявив Данилов.
Загалом, на думку голови РНБО, з боку Лукашенка навряд чи будуть рішення, які спричинять незворотні наслідки для Білорусі.
Раніше повідомлялося, що Лукашенко підтримав ідею про необхідність партнерства із Заходом, але лише за умови поваги до інтересів Білорусі та Росії.
Також відомо, що Лукашенко заявив про відсутність намірів і необхідності проводити в країні мобілізаційні заходи.
Останні новини
Міноборони оновило правила виплат сім'ям загиблих воїнів ЗСУ: що змінилося у нарахування з 1 вересня
15:16Є побоювання, що оборона Покровська бійцями ЗСУ добігає кінця: росіяни змінили тактику – Sky News
14:24"Янтар" і дрони: розвідка РФ готує нові підводні диверсії для тиску на союзників України – ЦПД
13:28Дрони пролетіли 1400 км і атакували завод "Газпрому" у Башкортостані – опубліковано відео пожежі
11:47Український дрон пошкодив комплекс "Сопка-2" у Воронезькій області – російську ППО позбавили "зору"
11:00Ситуація у Куп'янську Харківської області: бої йдуть на підступах до міста – військкор Мірошніков
10:21