30 березня 2022, 20:14

Жданов назвав дві країни, які забезпечили "другі фронти" та відтягують війська Росії від України

Тільки дві країни сьогодні забезпечили Росії "другі фронти", чим надали Україні серйозну допомогу.

Жданов назвав дві країни, які забезпечили "другі фронти" та відтягують війська Росії від України

На сьогодні лише Азербайджан і Японія скористалися нагодою, щоб вирішити територіальні суперечки з Росією. Це дуже допомагає Україні.

Про це в етері телеканалу "Україна 24" розповів військовий експерт Олег Жданов.

Найрішучіше діє Азербайджан. Після того, як Україна розгромила фейк про військову міць Росії, Баку приступив до розв'язання проблеми Карабаху.

"Азербайджан зробив абсолютно правильно. Він поставив Росії ультиматум про виконання тристоронніх угод, підписаних за підсумком 44-денної війни. РФ зобов'язалася вивести всі війська, але досі цього не зробила. Почалися провокації у бік азербайджанської армії, вона робить спроби з примусу РФ до виведення всіх збройних формувань. Це для нас другий фронт. 2 тисячі десантників (ЗС РФ ред.) знаходяться у Карабаху... Тому це нам допомагає і політично, і у військовому плані", – розповів експерт.

Другим помічником, за його словами, стала Японія. Вона не розпочала бойових дій, проте зробила досить рішучі кроки щодо повернення собі Курил. Японці, зокрема, назвали острови своїми споконвічними територіями, які окуповані Росією.

"Японія своєчасно та дуже вдало відтягує сили Тихоокеанського флоту РФ від участі у війні в Україні... Російський Тихоокеанський флот розпочав масштабні навчання за участю 3 тисяч військовослужбовців із залученням морської піхоти, на яку ми чекали тут. Там мало прилетіти 1,5 тисячі морських піхотинців, але вони вже нікуди не летять", – розповів Жданов.

Великим розчаруванням у цьому плані, на думку експерта, стали Молдова та Грузія. Вони навіть публічно не засудили військову агресію РФ проти України, не кажучи вже про звільнення Придністров'я, Осетії й Абхазії.

"Молдова виявилася у цій історії "ні риба ні м'ясо". Вона відмовилася вводити санкції проти РФ і припинити закупівлю російського газу. Вона досі не висловила політичного ставлення щодо війни РФ проти України. Досі мовчання... Грузія. Там повний поділ народу та влади. Народ пам'ятає війну 2008 року, повністю підтримує нас, грузинські добровольці воюють у складі Міжнародного легіону на нашому боці проти росіян. А уряд Грузії займає позицію поразки", – розповів Жданов.

Він звернув увагу, що Росія практично повністю вивела війська з грузинської території, перекинувши їх в Україну.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Пашинян висунув претензії Путіну за Карабах Росія не виконує зобов'язання.

Ми також писали, що Азербайджан принизив Росію та зачепив Путіна.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.


Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Сеть

Останні новини