”Путін – це Гітлер сучасності”, – Гордон розповів, як зомбували росіян
Український журналіст описав весь шлях перетворення РФ на сучасний аналог нацистської Німеччини.

Телеведучий Дмитро Гордон на каналі російського опозиціонера Навального розповів, що зробило Росію та її народ такими, якими вони є зараз.
Telegram-канал "Новости Украины| Война" оприлюднює відповідні кадри.
"Колись я довго не міг зрозуміти, як наприкінці 1930-х років вдалося зомбувати велику німецьку націю, націю Гете, Шіллера, Бетховена, як можна було зомбувати мільйони людей", – вголос говорить про це питання журналіст.
Далі була і відповідь з докладними міркуваннями та висновками. Історія повторюється. На його думку, глава Кремля – це сучасний прототип німецького фюрера.
"Путін – це Гітлер сучасності", – без вагань заявив Гордон.
Завдяки багаторічному промиванню мізків від таких пропагандистів, як Соловйов, Симоньян і Скабєєва, громадяни РФ живуть у створеній реальності, яка вигідна Кремлю.
Десятки мільйонів росіян щиро вірять у казки про "нацистів в Україні".
Нагадаємо, Гордон різко висловився щодо важливих питань в інтерв'ю на каналі Навального, не підбираючи при цьому красивих слів.
Раніше Гордон вирішив підтримати українців веселою та патріотичною публікацією, поширивши пісню Колі Серги та прокоментувавши запис.
Останні новини
Z-військкору Коцу тривожно за Кримський міст: "Всерйоз вирішили дистанційно оформити блокаду"
23:04
Галлямов розповів, хто обиратиме наступника Путіна і чому глава Кремля буде змушений погодитися
Путін злякався нової загрози: РФ відключала частину системи стеження після ліквідації Хаменеї - FT
18:49"Відчуття, що вже Україна проти нас веде СВО", - пропагандист Першого каналу про поворот у війні
17:18