"З Новим Роком, бензоколонка!" – Злий Одесит про обвал видобутку нафти у Росії
Після скасування квот ОПЕК+ Росія так і не змогла відновити рівень видобутку 2020 і 2019 років.
У Росії окреслилася тенденція, що може обернутися серйозними проблемами для доходів федерального бюджету. Відомий експерт та аналітик Олександр Коваленко (що пише під ніком Злий Одесит) зазначив про значне падіння видобутку й експорту російської нафти, який протягом 2 останніх років знизився відразу на 20%.
На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зауважив, що статистика дозволяє чітко встановити темпи падіння експорту нафти з 2019 року.
За його словами, вже після скасування квот ОПЕК+ Росія так і не змогла відновити рівень видобутку 2020 і 2019 років.
"Те, що називається магія цифр. Згідно з першими показниками, видобуток нафти у Росії у 2021-му склав 225,1 млн тонн, тобто на 20% менше, ніж у 2019-му, і повернутися навіть на приблизний рівень 2020-го не може.
Що тут скажеш... З Новим Роком, бензоколонка!" – наголосив він.
У Росії почав істотно знижуватися видобуток нафти, у нафтових компаній виникли несподівані проблеми при спробі підняти видобуток нафти у рамках угоди держав-учасниць ОПЕК+, пишуть російські ЗМІ з посиланням на дані Центрального диспетчерського управління ПЕК РФ.
Нагадаємо, у середині грудня вартість нафти різко знизилася.
20 грудня ціни на нафту стрімко опустилися, встановивши таким чином місячний мінімум.
Втім, останніми днями минулого року "чорне золото" знову піднялося у ціні.
Останні новини
Окупанти готуються до втечі на лівому березі Дніпра: оголошено евакуацію Олешок і Нової Каховки
14:30Неонацист Петровський знову на волі: суд Фінляндії відмовив Україні в екстрадиції ексглави "Русича"
12:51